Son Dakika İzmir'de Deprem oldu. Kandilli Rasathanesi İzmir Depremi şiddeti kaç? İzmir'de son dakika deprem oldu.

Vatandaşların Cebini Yakıyor: Artan Fiyatlar ve Et Zamlarıyla Mücadele Vatandaşların Cebini Yakıyor: Artan Fiyatlar ve Et Zamlarıyla Mücadele

Son Dakika İzmir'de Deprem oldu. Kandilli Rasathanesi İzmir Depremi şiddeti kaç? İzmir'de son dakika deprem oldu. İzmir'de 5 Ocak 2020 pazar gecesi depremi ve şiddeti merak ediliyor. Kandilli Rasathanesi İzmir Depremini kaç şiddetinde açıkladı.İzmir'de Korkutan deprem!Son Dakika İzmir'de korkutan deprem. İzmir'de 01.12'de şiddetli bir deprem meydana geldi. Tüm İzmir'i korkutan deprem vatandaşlar tarafından büyük paniğe sebep oldu. Peki İzmir Depremi şiddeti kaç? 5 Ocak 2020 İzmir'de deprem kaç şiddetindeydi?İzmir'de 4.3 Şiddetin deprem!

İzmir'de depremin şiddeti belli oldu. Oniki Adalar depremi Kandilli Rasathanesi tarafından 4.3 olarak belirlendi. oldukça Korkutan deprem bazı vatandaşların sokağa çıkmasına neden oldu. AFAD 4.0 olarak belirledi!AFAD, İzmir'in Urla ilçesi açıklarında 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.Türkiye bu günlerde bir çok ili sallanmaya başladı ve bu depremler korkutuyor. Manisa'da, Yalova'da, çanakkale, Sakarya, Balıkesir, Ankara ve Hatay sürekli olarak sallanıyor. İzmir depremi sonrası Amasya'da bir deprem daha meydana geldi.