Son dakika Kabine kararları açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine kararlarını açıkladı! Emekliye 1 kereye mahsus 5 bin TL verilecek ancak o emekliler faydalanamayacak.

Son dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine sonrası kararlarını açıkladı! Emekliye bir kereye mahsus 5 bin TL verileceğini duyuran Erdoğan, çalışanlara verilmeyeceğini açıkladı. İşte Erdoğan'ın açıklamaları!

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Erdoğan duyurdu: Emeklilerimize bir defaya mahsus olmak üzere 5 bin lira ödenecektir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamda "Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emeklilerimize bir defaya mahsus olmak üzere 5 bin Türk Lirası ödeme yapmayı kararlaştırdık. Hem emekli olup hem çalışmaya fiilen devam eden emeklilerimizi bu ödemenin dışında bırakıyoruz" dedi. 

Enflasyonla mücadele kararı!

Erdoğan, "Zincir marketlerimiz başta olmak üzere tüm esnafımızı, yapacakları indirimlerle, enflasyonla mücadelemize destek vermeye davet ediyorum." dedi.

SİHA düşürülmesini açıkladı!

Türkiye'ye ait SİHA'nın düşürülmesi olayına da değinen Erdoğan "Hiç şüphe yok ki bu olay milli hafızamıza kaydedilmiştir ve vakti saati geldiğinde gereği muhakkak yapılacaktır." dedi.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan yaptığı açıklamada;  "Sınırlarımızda ne tek bir teröristin barınmasına ne de bir terör koridoru kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz." dedi.