Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere duyuru paylaşıldı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, TC kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvuru sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu güç, banka üzerinden kredi işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi puanına ve gelir durumuna bakılarak kamu bankaları üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi almanız mümkün olmaktadır. 

Banka müşterileri 5 dakika içerisinde hesaplarına ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden alabildikleri gibi isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesi üzerinden de işlem yapabilmektedir. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların banka politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar dahilinde 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. En yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlar için kredi notu sorgulaması ne banka kredi politikalarına uygun olup olmadıkları sorgulanacaktır. 

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, şartlara uygun olması gerekiyor. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda 10000 TL kredi kullanabileceksiniz. 18 ile 30 yaş arasında olan kişilerin, banka kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor.

Kredi alacak kişiler ayrıca bir iş yerinde çalışıyor olması ve en az 6 aydır bu iş yerinde sigortasının yatmış olması gerekmektedir. Kredi alacak kişiler, uygun faizlerle bu kredileri hemen alabileceklerdir. Bu şartlara uygun olan kişiler, bireysel kredi kullanabilirler.