Son Dakika: Kara Listede Olan TC Vatandaşlarına 100.000 TL Verileceği Resmi Olarak Duyuruldu, Nakit İhtiyacı Olanlara

Son Dakika: Kara Listede Olan TC Vatandaşlarına 100.000 TL Verileceği Resmi Olarak Duyuruldu, Nakit İhtiyacı Olanlara verilecek olan bu krediler 36 ay vadeye kadar kredi onayı sunulacak. İşte detaylar

Ekonomi 16.07.2021 - 08:04 16.07.2021 - 08:04 Vural Pars

Kara listede olan ve bankalardan kredi alamayanlara müjde. Kara listede olan kişiler uygun faizlerle 36 ay vadeli kredi alabilecekler. Son dakika olarak bankalar bu kredileri sunuyor. Kara liste durumu müşterilerin çok sıkıntı yaşadıkları bir durumdur. Daha önceki bankalardan dolayı bir icralık durumunuz olduysa ve avukatlık bir durumunuz olduysa bankalar sizleri kara liste müşteri grubuna ekleyecektir. Kara liste müşteri grubuna giren kişiler de maalesef bankalardan onay alamamaktadırlar.

Sizlerde eğer bu şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve onaylanan kredinizi kullanmak istiyorsanız kara liste müşterisi olmaktan kurtulmanız gerekiyor. Kara liste müşterisi olan kişiler borçlarını ödemeden bu vereceğimiz bankalardan 100.000 TL kredi kullanamazlar. Ama eğer kara listede olduğumuz borçları ödediyseniz ve elinizde borcu yoktur kağıtları varsa emekli olmanız, düzenli bir sigortanızın olması veya devlet memuru olmanız durumunda size bankalar kredi onayı verecektir.

Burgan Bank 100.000 TL'ye kadar kredi başvurusu. Kara listede olan müşteriler alabiliyor mu?

Kara listede olan müşteriler 100 bin TL'ye kadar kredilerini Burgan Bank üzerinden alabilirler. Borçlarınızı kapattıktan sonra bu banka şubelerine giderek emekli olmanız durumunda emekli maaşınızı taşımak, çalışıyor ve devlet memuru olmanız durumunda da bir ipotek vererek bankadan 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız krediler de daha sonra ödemelerinizi düzenli yaparak diğer bankalardaki önünüze de açmış olacaksınız. Özellikle banka kredi başvurusu sonrasında onay verirse size ayrıca kredi kartı imkanı sağlayacaktır. Bundan sonraki yapacağınız ödemelerde düzenli olarak ödemeler yapmanızı tavsiye ediyoruz. Burgan Bank şubelerinden kullanacağınız krediler de ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.

Ziraat Bankası'ndan kara listeden çıkan müşterilere 100.000 TL kredi

Emekli olan ve çalışan kişilerin Ziraat Bankası üzerinden maaş almaları durumunda kara liste borçlarını ödemeleri sonrası kredi onayı alabileceklerini söyleyebiliriz. Bunun için Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz gerekiyor. Özellikle kara listeden yeni çıkan müşterilerin online veya internet üzerinden SMS ile kredi başvuruları yapmasını önermiyoruz. Çünkü sistem olarak hala kara listede göründüğünüz için otomatik olarak olumsuz yanıt alır ve bu da sizin kredi siciliniz olumsuz yönde etki eder. Bu yüzden borcu yoktur kağıtları ve gelir belgeniz ile birlikte kimliğinizi alarak en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kara listeden çıktıktan sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz. Borçlarını ödedikten sonra icra dairesinden ve borçlu olduğunuz bankadan borç düşümünü yapmayı unutmayınız.

kredi-kara-liste

Halkbank Emekliye Kara listede olsa bile 100.000 TL veriyor

Halkbank üzerinden de emekli olan kişiler kara liste borçlarını kapatmaları durumunda bu bankaya maaş taşıyarak 36 ay vadeye kadar kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilirler. Halkbank üzerinden verilen bu krediler de 100.000 TL kredi onayı aldığınızda 36 ay vade ile yaptığınız işlemler de ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesine kimlik gelir belgesi ve kara listede olan borçlarınızı kapattığınıza dair belgeler ile bile gittikten sonra kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@