Son Dakika: Kefilsiz, Senetsiz, Evraksız, Kimliksiz, 14000 TL Nakit Verilecek! Başvuru Yapanlar Hesaba Atacak

Son Dakika: Kefilsiz, Senetsiz, Evraksız, Kimliksiz, 14000 TL Nakit Verilecek! Başvuru Yapanlar Hesaba Atacak. İşte bankaların yaptıkları bu kredi kampanyası detayları...

Ekonomi 11.07.2021 - 08:50 11.07.2021 - 08:50 Vural Pars

Son Dakika: Kefilsiz, Senetsiz, Evraksız, Kimliksiz, 14000 TL Nakit Verilecek! Başvuru Yapanlar Hesaba Atacak. Sizlerde kredi desteği alacaksanız ve ihtiyacınız 14.000 TL kadar ise kredi başvurusu yapabilir, hemen hesaba bu parayı atabilirsiniz. Kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için yeni bir kredi kampanyası başladı. 14 bin TL'ye kadar 36 ay vade ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler 14.000 TL kredi kullandıkları zaman 36 ay vadeli alacaklarımı kredilerde ilk taksit ödemelerinde de isterse 3 ay erteleme yapabiliyor. Bu krediler kefilsiz olarak verilmektedir. Kimliğiniz ile birlikte hemen kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Şimdi sizlere kefilsiz olarak 14.000 TL kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası 14.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 14 bin TL'ye kadar faizsiz kredi kullanmak istiyorsanız bankaya internet bankacılığı şubesine girerek buradan 36 ay vadeye kadar online kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay alacağınızı söyleyecek ve bu onaylı limiti hemen hesabınıza atacaktır.

Yapı Kredi Bankası bu krediler de kefil ve imza istemez. Online olarak şubeye gitmeden bu krediyi kullanırsınız. 36 ay vadeye kadar verilen kredilerde ilk taksit ödemenizi de 3 ay ertelemeli yapabiliyorsunuz.

Enpara Bankası kefilsiz 14.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Dijital banka olan Enpara Bankası kefilsiz olarak İhtiyaç kredisinde 14.000 TL işlem yapıyor. Sizlere bu kredi dijital olarak online olarak verilmektedir. Banka dijital biri banka olduğu için şubesiz bankacılık işlemi yapmaktadır. Bu sebeple kredi başvurusu yapacak olan kişiden kefil istemeden kredi başvurusunu onaylar.

14 bin TL'ye kadar banka politikalarına uygun olmanız durumunda bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. Banka Finansbank'ın kurmuş olduğu bir banka olduğu için Finansbank politikalarına göre onay veriyor. 14.000 TL kredi kullanan kişiler 36 ay vade ile bu kredilerini kullanabiliyor. Ayrıca bu bankadan kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Kefilsiz olarak kredi kartı sizlere sunulmaktadır.

kredi132313

İş Bankası 14.000 TL kefilsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden de 14 bin TL'ye kadar kefil vermeden Kredi kullanabilirsiniz. Hem banka şubesinden hem de internet bankacılığı üzerinden bu krediyi kullanmanız mümkündür. Gelir belgeniz ve kimliğinizle birlikte en yakın İş Bankası şubesine giderseniz burada kredi başvurusunu yapacak ve onay almanız durumunda da kredinizi kullanacaksınız. Banka sizin Kredi kullanımı sırasında kefil istemeyecektir.

İş Bankası internet bankacılığı kullanan kişilerde İş Cep uygulamasına girerek 14 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapma imkanı da internet üzerinde verilen krediler de vardır. Ayrıca internet üzerinden kefilsiz kredi başvurusu yapacak olan kişiler daha düşük faiz oranları ile birlikte Kredi kullanır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@