Son Dakika, Kimlik Numaranıza Göre 22 bin 500 TL Ödeme Yapılıyor, 4 Banka Birleşti

İş Bankası, Denizbank, TEB ve ING Bankası 22.500 TL kredi kampanyası başlattı. İş Bankası, Denizbank, TEB Bankası ve ING Bankası üzerinden 22 bin 500 liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz...

Ekonomi 28.08.2021 - 23:40 28.08.2021 - 23:40 Vural Pars

İş Bankası, Denizbank, TEB ve ING Bankası 22.500 TL kredi kampanyası başlattı. İş Bankası, Denizbank, TEB Bankası ve ING Bankası üzerinden 22 bin 500 liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Sizlere 22.500 TL kredi başvurusu kampanyası hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İhtiyacınız durumunda bu bankalardan şartlara uygun olmanız ile beraber kredi başvurusu yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

İş Bankası, Denizbank, TEB Bankası ve ING Bankası üzerinden 22 bin 500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası 36 ay vadeye kadar veriliyor. İlk 3 taksit ertelemesi yaparak kullanacağınız bu kredilerde banka kredi politikaları uygun olmanız durumunda onay alırsınız en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması ile beraber bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. İşte sizlere son dakika kampanyası olarak verilen 22.500 TL ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgiler.

İş Bankası 22.500 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Kamu destekli bankalardan bir tanesi olan İş Bankası uygun faiz oranları ile birlikte 22.500 TL kadar kredi kampanyası yapmaktadır. Sizler de eğer İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve bu bankadan müşterisi iseniz İş Cep uygulamasına girerek kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi şubelere gitmeden hesabınıza atabilirsiniz. İş Bankası 22 bin 500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilere kendi kredi puanına göre faiz oranları ile İş Bank tüketici kredisi vermektedir.

Denizbank 22.500 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Denizbank üzerinden 22.500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar kredi kullanacak olan müşteriler Kredi başvurularını dilerlerse oturdukları yerden cep telefonundan mesaj atarak yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere SMS atmak istiyorsa DenizBank'tan 32/80 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor. Kredim yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak 32/80 numarasına gönderin. Bu gönderim sonrasında cep telefonunuzda kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler banka şubelerinden sadece kimlikleri ile birlikte kredilerini kullanacaktır.

TEB Bankası 22.500 TL ihtiyaç kredisi

TEB Bankası üzerinden 22 bin 500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız TC. kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ne kadar onay alacağınızı banka size söyleyecek ve bu onaylı mesaj ile birlikte en yakın banka şubesine giderek kimlikle kredi kullanabileceksiniz.

son-dakika-kimlik-numaraniza-gore-22-bin-500-tl-odeme-yapiliyor-4-banka-birlesti

ING Bank 22.500 TL ihtiyaç kredisi

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanmak istiyorlarsa, ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurularını yapabilmektedirler.

Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurularında şartlara uygun olmanız ile beraber hızlı bir şekilde onay alacaksınız. Kredi onayı aldığınızda bu krediyi de başvuru formunda belirttiğiniz banka şubesinden kullanabileceksiniz. Kredi sonucuna göre banka müşterilere faiz oranı uygulamaktadır. ING Bank 36 ay vadeli kredilerde ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@