Son Dakika: Kredi Alamayanlara Aktifbank Onay Veriyor, Son Kampanya 15000 TL

Aktifbank 15.000 TL Kredi Kampanyası başladı. Düşük kredi notu olan dert etmesin sloganı ile yeni reklamlar vermeye başlayan Aktifbank, aynı gün onaylı 15.000 TL kredi başvurusu yapma imkanına sizlere

Ekonomi 13.11.2021 - 21:19 13.11.2021 - 21:21 Vural Pars

Aktifbank 15.000 TL Kredi Kampanyası başladı. Düşük kredi notu olan dert etmesin sloganı ile yeni reklamlar vermeye başlayan Aktifbank, aynı gün onaylı 15.000 TL kredi başvurusu yapma imkanına sizlere sunmaktadır. Yazımızda Aktifbank 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir, bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Günümüzde bankalardan kredi almak oldukça zorlaşmıştır. Çünkü, bankalar kredi notu denen bir sistem tarafından sizin başvurularınızı değerlendirmektedir. Eğer kredi notunuz düşükse, onay alamaz ve bu olumsuz başvurunuzun sıkıntısını da 1 ay çekersiniz. Bankalardan hızlı ve anında onay alabilmeniz için, daha önceki banka çalışmalarınızın iyi olması gerekmektedir. Bankalar, kredi verecekleri müşterilerin sicilleri uygun olması durumunda, limitleri yükselterek bile kredi verebilmektedirler. Şimdi sizlere, 15.000 TL ihtiyacınız olduğunda ve kredi notunuz yüzünden kredi alamadığınızda Aktifbank kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Aktifbank 15.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapacaksanız, kredi notunuzun düşük olmasından ziyade, banka sicilinizin temiz olması gerekiyor. Eğer banka sicilinizde icralık borçlar varsa, maalesef onay alamayacaksınız. Aktifbank 15.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olarak sizlere kredi imkanı sunarken, sadece kredi notunuz düşük olması durumunda onay verecektir. Aktifbank üzerinden 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

Başvuru için banka şubesi yoktur. Sadece internet sitesi üzerinden veya mesaj atarak ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Banka kredi onayı aldığınızda, sizlerin adreslerine gelecek olan Aktifbank personeli ile birlikte kredinizi kullanacaksınız. Eğer passolig müşterisiyseniz, bankaya gitmeden hemen online olarak başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz. Aynı sistem üzerinden kredi değerlendirmesi yapılacaktır.

1338983

Aktifbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankaların en kolay kredi başvuru sistemi SMS kredi başvuru sistemidir. Sizlerde SMS ile kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda başvuru yaptığınızdan 5 dakika sonra kredi sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken mesaj atmak olacaktır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girip, Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazın 3050’ye gönderin. Başvuru sonucu 5 dakikada cep telefonunuza gelecektir. Onay alırsanız sizi bankanın genel müdürlüğü arayacaktır. Kredi kullanmak için randevu verebilirsiniz.

Aktifbank İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer mesaj atarak kredi başvurusu yapmadıysanız, 36 ay vadeye kadar ne kadar onay alacağınızı bankanın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Aktifbank N-Kolay kredi sayfasına giderek, buradaki başvuru formunu doldurup, ne kadar onay aldığınızı hemen görebilirsiniz. Ayrıca size SMS ve mail yoluyla da kredi başvurusu için bilgiler, onaylanması durumunda ödeme tablosu gönderilecektir. Kredi onayı alan kişiler, bu kredilerini kullanmaları için bankanın genel müdürlüğünden aranacaklardır. Banka sizin adresinize gelerek, kredi kullandıracaktır. Aktifbank ayrıca emekli maaşını PTT’den alan müşterilerine de ptt emekli kredisi vermektedir. 60.000 TL’ye kadar emekli olmanız durumunda kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@