Son Dakika: Kredi Desteği Kampanyası Onaylandı, Esnaf olanlara ihtiyaçları için 200 bin TL kredi kampanyası başladı

Son Dakika: Kredi Desteği Kampanyası Onaylandı, Esnaf olanlara ihtiyaçları için 200 bin TL kredi kampanyası başladı. Esnaf olan kişilerin kampanyaya katılabilmesi için şartlar açıklandı...

Ekonomi 02.08.2021 - 16:30 02.08.2021 - 16:31 Vural Pars

Son Dakika: Kredi Desteği Kampanyası Onaylandı, Esnaf olanlara ihtiyaçları için 200 bin TL kredi kampanyası başladı. Esnaf olan kişilerin kampanyaya katılabilmesi için şartlar açıklandı... Esnaf olanlara ihtiyaçları için 200 bin TL kredi kampanyası başladı. Vergi Levhalı bir müşteri iseniz 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizlere bu haberimizde 200 bin TL esnaf kredisi nasıl alınır başvuru şartları nelerdir bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Koronavirüs sonrasında özellikle esnaf olan vatandaşların para sıkıntıları oldukça yüksek kademelere ulaşmaktadır. Bu durumda para ihtiyaçlarımızı bankalardan gidermek istemekteyiz. Bankalar virüs sebebiyle birçok kredi kampanyası yapmaktadır. Özellikle esnaf olan vatandaşlara ertelemeli kredi seçenekleri vererek mağdur etmeden para ihtiyaçlarını görmek istemektedirler. Sizlerde eğer en az 1 senelik vergi levhanız varsa vereceğimiz bankalardan, 200.000 TL ve dilerseniz üzerinde de kredi kampanyalarını katılabiliyorsunuz. Alacağınız krediler sizin kredi notunuz ve kredi siciliniz ile birlikte gelir durumunuza göre belirlenen limitler olacaktır. Aldığınız 200.000 TL ihtiyaç kredilerinde, 36 ay vade yapabilirsiniz eğer ipotek verirseniz bu vade 60 aya kadar çıkabiliyor.

TEB Bankası 200 bin TL esnaf kredisi

İhtiyaç kredilerinde kredi kampanyası yapan bankalardan biri olan TEB Bankası esnaf olan vatandaşlara daha bireysel kredi gibi kampanyalar yapmaktadır. Esnaf Kredisi olarak geçen bu kredileri alabilmeniz için en az 1 senelik Vergi levhanız uzun olması gerekiyor. Eğer şirketseniz ve 2 kişilik ve üzerinde ortaklı bir şirketimiz varsa tüm şirket sahiplerinin kredi sicili iyi olması gerekmektedir. Banka ayrıca 200.000 TL üzerinde de ipotekli olarak ihtiyaç kredisi esnaf olan vatandaşlara vermektedir. Aldığınız bu ihtiyaç kredilerinde 6 ay vade ertelemesi yapabiliyorsunuz.

Akbank 200 bin TL esnaf kredisi başvurusu

Akbank müşterisi olsanız da olmasanız da bu bankadan esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın Akbank şubesine giderek ticari bölümden bu kredi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Kimlik ve vergi levhası bankaya verdikten sonra sizden istenilen evrakları muhasebecinizden bankaya götürmeniz durumunda onay alabileceksiniz. Kredi başvuruları şirket sahipleri tarafından şahsen bankaya yapılmaktadır. Eğer daha önce bu bankadan kredi kullandıysanız, bir ticari bir hesabınız varsa bankaya gitmeden de online olarak kredi kampanyalarına katılmanız mümkündür. Ayrıca çalıştığınız banka şubesini arayarak buradan da kredi talebinizi müşteri temsilcimize söyleyebilirsiniz.

son-dakika-kredi-destegi-kampanyasi-onaylandi-esnaf-olanlara-ihtiyaclari-icin-200-bin-tl-kredi-k

Ziraat Bankası 200 bin TL esnaf kredisi

Kamu Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden de 200 bin TL esnaf kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda sizlere uygun faizler ile birlikte kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredi sonucu olumsuz olan müşteriler kefir ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanabilirler. Ayrıca ipotek verilecektir bu bankadan kredi almanız mümkündür. Banka devlet desteği alarak da esnaf olan kişilere kredi vermektedir. Özellikle çiftçi olan kişiler bu bankadan devlet destekli hibe kredileri başvuru yapabiliyor. Ziraat Bankası gibi Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de aynı şartlarda kamu Bankası olmasından ötürü kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın banka şubelerine kimlik ve belgelerinizle birlikte giderek istediğiniz limiti banka personeli söyledikten sonra kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@