Son dakika kredi duyurusu! TEB, Yapı Kredi ve ING 0,59 faizli kredi veriyor, ödeme 3 ay sonra başlıyor!

Son dakika kredi duyurusu. 3 banka tam bir yıl ödeme ertelemeli, düşük faizli, cazip kredi kampanyasını duyurdu.

Ekonomi 15.11.2021 - 09:57 15.11.2021 - 09:57 Volkan Arık

Bankaların kredi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Haftanın ilk gününe özel olarak da yeni bir kredi duyurusu yapıldı. TEB, ING ve Yapı Kredi bankaları ortak yaptıkları duyuruda tam 1 yıl geri ödemesi kredi vereceklerini açıkladı. Üstelik bu 3 bankanın kredi faiz oranları da son derece düşük. Bankalarda 0,59 faizli kredi bulmak bile mümkün. En ideal kredi veren bankaları arayanlar için müjdeli haber oldu.

Yıl sonu yaklaşmaya devam ederken bankalar nakit sıkıntısı çeken vatandaşların imdadına yetişmeyi sürdürüyor. Bu sabah saatlerinde de haftanın ilk gününe özel olarak yeni kredi kampanyaları bankalar tarafından duyuruldu. TEB, ING ve Yapı Kredi bankaları acil Nakit paraya ihtiyacı olanlara düşük faizli uygun ödeme koşulları ile kredi sağlayacak. Dijital bankacılık döneminde başvurularda online olarak yapılacak. Dilediğiniz kadar tutar için başvuru yaparak düşük faizli kredi kampanyalarını kullanabilir ödeme erteleme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bankaların bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ve başvuru koşulları haberimizin devamında...

son-dakika-kredi-duyurusu-teb-yapi-kredi-ve-ing-059-faizli-kredi-veriyor-odeme-3-ay-sonra-basliy-3

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

Son yılların Parlayan Yıldızı ING Bank, vatandaşların bütçesine hitap edecek yeni kredi çözümleri ile karşımıza çıkmayı sürdürüyor. ING Bank'ın yeni duyurusuna göre tüm nakit ihtiyaçlarınız için düşük faizle 36 aya Varan vade seçenekleri ile kredi verilecek. Ayrıca ING Bank kredi kampanyasını 3 ay ödeme ertelemeli olarak sağlıyor. Bankanın faiz oranları ise başvuru yapan kişilerin kredi notuna göre farklılık gösteriyor. ING Bank kredi başvuru şartları arasında kredi notunuzun 1.200 puan ve üstünde olması isteniyor. Başvurular ise mobil bankacılık ve online bankacılık hizmetleri üzerinden tamamlanabiliyor.

son-dakika-kredi-duyurusu-teb-yapi-kredi-ve-ing-059-faizli-kredi-veriyor-odeme-3-ay-sonra-basliy-2

YAPI KREDİ DÜŞÜK FAİZLİ ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

Müşterilerine sunduğu cazip kredi kampanyaları ile sık sık adından söz ettiren Yapı Kredi 3 ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası başlattı. 36 aya varan vade seçenekleriyle sunulan kredi paketinde üst limit 50 bin TL olarak belirlendi. Acil ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi online bankacılık kanalları üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi başvuru koşulları arasında Öncelikle Kredi notunuz 1.200 puan ve üstünde olması yer alıyor. Düzenli geliri olanlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar ve kredi sicili temiz olanlar bu krediden faydalanabiliyor. Faiz oranları ise kredi notuna göre farklılık gösteriyor.

son-dakika-kredi-duyurusu-teb-yapi-kredi-ve-ing-059-faizli-kredi-veriyor-odeme-3-ay-sonra-basliy-1

TEB DÜŞÜK FAİZLİ ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

TEB Bankası da son dönemlerde sunduğu düşük faizli kredilerle çok konuşuluyor. Özellikle avantajlı geri ödeme koşulları ile müşterilerini memnun etmeye devam eden TEB ihtiyaç kredisi paketini güncelledi. 2022 yılı öncesinde TEB Bankası tarafından 3 ay ödeme erteleme fırsatı ile Yeni krediler verilecek. 50 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabileceğiniz kampanyalar da uygun faiz oranları sağlanıyor. CEPTETEB uygulaması üzerinden başvuru yapanlar daha da düşük faizlerle kredi kullanma şansına elde ediyor. TEB bankasının kredi kampanyasında vade sayısı 50.000 TL ve altı için 36 ay olurken, Daha üstü kredilerde 24 aya düşüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@