Sonbahar kredisi kampanyası limiti arttı. Artık bankalar 100.000 TL’ye kadar kredi veriyor. 100 bin TL sonbahar kredisi almak isteyenler için hazırladığımız bu haberimizde, hemen anında kredi nasıl alırsınız, kaç ay vadeli işlem yaparsınız, bunun bilgilerini vereceğiz. İşte detaylar…

Bankalar, belirli gün ve zamanlarda müşterilerine özel kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Kredi onayı alacak olan müşteriler, bu kampanyalardan yararlanmaları için banka politikalarına uygun olması gerekmektedir. Bu politikaların başında kredi notu ve kredi sicili gelmektedir. Kredi notu uygun olan kişiler, en az 1200 ve üzerinde skorunun olması durumunda, bankanın yaptığı sonbahar kredisine başvuru yapabilirler. Başvuru yaptıktan sonra, anında onay alabilir ve 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere sonbahar kredisi kampanyası olarak verilen 100.000 TL krediyi hangi bankalardan alabilirsiniz, bunun bilgilerini verelim. Bu kredilerin avantajlı durumu, 3 ay ertelenmesidir.

Yapı Kredi Bankası Sonbahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? 100.000 TL Kredi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası, özellikle son bahar ayları başladığında, uygun faizlerle kredi vermeye devam etmektedir. 100 bin TL’ye kadar online veya banka şubelerinden bu bankanın kredisini kullanabilirsiniz. Eğer ne kadar onay alacağınızı merak ediyorsanız, bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptığınızda, banka şartlarına uygun olan kişilerin anında onay alacaklarını söylemek istiyoruz. SMS kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bankaya mesaj ile başvuru yapmak için Bireysel boşluk TC KİMLİK boşluk Aylık Gelir yazdıktan sonra 4411’e gönderiniz. 5 dakika içinde banka size kredi sonucunu söyleyecektir. Sonbahar kredisi olarak verilen bu kredilerde onay alırsanız, anında banka şubesinden onaylanan tutar kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

son-dakika-kredi-haberi-100000-tl-olarak-limitler-duzeltildi-sonbahar-kredisi-devam-ediyor

Şekerbank 100.000 TL Sonbahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Nedir?

Bu bankadan kredi alabilmeniz için, başvuru yapacak olan kişinin emekli veya çalışan olması şartı vardır. Sigortası olmayan kişiler onay alamazlar. Emekli olan kişilerde, 100 bin TL ihtiyaçları varsa, 100 bin TL için bankaya maaş taşıması yapması gerekiyor. Kredi sonucu olumlu olduğunda maaş taşıma işlemleri yapılır, diğer banka borçları kapatılır ve kredinizi anında alırsınız. Şekerbank, uygun faiz oranları ile birlikte sizlere bu kredileri vermektedir. Şekerbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet ve SMS üzerinden yüksek limitli kredi kampanyası yapılmamaktadır.

Burgan Bank 100.000 TL Sonbahar Kredisi Başladı. Nasıl Başvuru Yapılır?

Burgan Bank üzerinden daha önce bu kampanya için 50 bin TL’ye kadar kredi alabiliyordunuz. Son gelen güncellemeden sonra artık çalışan ve emekli olan herkes, bu kredi kampanyasına başvuru yapabilmektedir. Kredi notunuz düşük olsa bile kefil bularak hemen 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Başvurular size en yakın Burgan Bank şubesinden yapılmaktadır. Emekli olan kişiler, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak hemen kredi kullanacaklardır. Kredi sonucu olumlu olmayan kişiler ise bankaya ipotek vererek daha yüksek limitlere kadar kredi kullanabilmektedirler. Aldığınız kredilerde banka 36 ay vade ve dilediğiniz zaman 3 ay erteleme imkanı da sağlayacaktır.