Son Dakika Kredi Haberi: Kredi Alamayanlara 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Onayı Verilecek

Son Dakika Kredi Haberi: Kredi Alamayanlara 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Onayı Verilecek. Kredi Alamayanlara 10.000 TL kredi onayı nasıl alınacak belli oldu. İşte detaylar...

Ekonomi 06.08.2021 - 13:21 06.08.2021 - 13:22 Vural Pars

Son Dakika: Kredi alamayanlara 10.000 TL ödeme başlıyor. Bankalar duyuru yaptı. Bankalardan kredi almak artık eskisi kadar kolay değildir. Bankalar kredi verirken müşterilerin kredi notuna, gelir durumuna, kredi siciline ve hatta evli olan kişilerin eş sicil durumuna bile bakmaktadırlar. Eğer bir bankadan kredi kullanmak istiyorsanız çok iyi müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu onay alan müşteriler her zaman iyi müşteri grubunda olan kişilerdir. Sizlerde bu kredileri alarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi dahil tüm kredilerde bankalar bu kredi şartlarına göre işlem yapacaklardır. Eğer kredi skorunuz düşükse ve bankadan kredi alamıyorsanız bazı bankalardan 10.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. 

Aktifbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Onayı

Aktifbank ülkemizde kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bir bankadır. Bu bankadan alacağınız ihtiyaç kredisinde, diğer bankalar ile faiz karşılaştırması yaparsanız bu bankanın yüksek olduğunu göreceksiniz. Çünkü banka kredi alamayanlara kredi imkanı sunmaktadır. Sizde acil para ihtiyacınız varsa hemen Aktifbank 10.000 TL kredi başvurusu yapmak için internet sitesine gidebilir veya SMS atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka kredi başvurusu SMS ile yapacaklar Kredi TCKİMLİK yazdıktan sonra (Kredi 12345678902) 3050’ye mesaj atabilmektedirler. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Başvuru sonrasında size olumlu veya olumsuz yanıt gelecektir.

Burgan Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Onayı

Düşük kredi notu olan kişilerin kredi başvurusu yapacağı bir diğer yer ise Burgan Bank olmaktadır. Burgan Bank üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunuzun düşük olduğunu gördüğünde 10.000 TL’ye kadar kredi imkanı verecektir. Emekli olan kişiler ve maaşlarını bu bankaya taşıyanlarda 10 bin TL’den fazla da kredi alabilirler. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Çalışan kişilerin, çalışma durumuna göre kredi onayı verilecektir.

son-dakika-kredi-haberi-kredi-alamayanlara-10000-tl-ihtiyac-kredisi-onayi-verilecek1

Ziraat Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Onayı

Kamu bankası olan ve bankaların en uygun faizler ile kredi verdiği banka Ziraat Bankası, kredi notu düşük olan ve 6 aylık sigortası olan kişiler bu kredilere başvuru yapabilirler. Daha önce bu bankadan kredi aldıysanız banka size daha yüksek limitli kredilerde verecektir. Kredi notu düşük olan kişilerin bankalarda gecikme veya icrası yoksa hemen kredi onayı alacaklardır. 10.000 TL kredi kullandığınızda banka 3 ay vadeye kadar erteleme imkanı verecektir. Kredi onayı aldıktan sonra ayrıca en fazla 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Aynı şartlar neticesinde diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi notunuz düşük olduğu zaman bu şartlarda kredi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@