Tam ekstre zamanlarında Şekerbank kredi kartı ile yapılan 2 harcama yönünden şubeye dahi gitmeye lüzum olmadan bedava ve faizsiz bir şekilde sonradan taksitlendirme uygulanabilecek.

Son dakika: Kredi kartı borcunuz varsa nefes alacaksınız! Faizsiz şekilde taksit yapılıyor! Haber tez geldi... Banka kredileri ile kredi kartlarının son dönemlerde tüketiminin artış göstermesinin ardından pek çok bireyin banka borçlarını ödemekte bir hayli güçlük çektiği görüldü. Genellikle de kredi kartı borcunu yatırmakta zorluk yaşayan vatandaşlar daha sonra taksitlendirme gerçekleştirirken yüksek faiz oranları ile ücretlerle karşılaşmasının ardından Şekerbank bu işlere destek olacağını söyledi. Faizsiz ve bedava bir şekilde harcamalarınız yönünden sonradan taksitlendirme fırsattan yararlanarak anında kendinize özel olarak ödeme planı yapabilirsiniz. Üstelik cep şubesi ya da internet programı üzerinden sonradan taksitlendirme fırsatı mevcuttur.

Faizsiz şekilde taksit yapılıyor! Haber tez geldi

Şekerbank kredi kartı ile gerçekleştirilecek 3 harcamanın totalde 5000 TL'ye kadar olan bölümü yönünden rastgele bir ücret ya da faiz isteği olmadan sonradan taksitlendirme üstünlüğü sunuluyor. Şekerbank üzerinden başka taraftan acil nakit gereksinimi tespit edilen vatandaşlara en makul finansman alternatifleri de sunuluyor. 

Gözden kaçırmayın

Yok Böyle Çöküş! Vatandaş Kanını Bir Ayakkabı Karşılığı Vermek İçin İzdiham Yarattı! Yok Böyle Çöküş! Vatandaş Kanını Bir Ayakkabı Karşılığı Vermek İçin İzdiham Yarattı!

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 

Ziraat Bankası (çiftçilere sıfır faizli tarım ve hayvancılık kredisi 2023 senesine kadar veriliyor)

Halkbank (esnafa özel 2024 senesine kadar faizsiz esnaf ve girişimcilik kredileri alabilirsiniz)

Albaraka Türk Katılım Bankası (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Kuveyt Türk katılım (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Ziraat Katılım  (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Vakıf Katılım  (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Yapı ve Kredi Bankası  (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Emlak Katılım (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Türkiye Finans Katılım Bankası (katılım bankaları kar payı ile faizsiz kredi veriyor)

Bilindiği üzere KKB (Kredi Kayıt Bürosu) ismi verdiği kuruluş 9 bankanın birleşmesinden kurulmuştur. Bu kuruluş bireylerin bankalar nezdinde finansman kaynaklarına ulaşma halini denetim altında tutar ve risk belirlemesi yapar. Bahsetmiş olduğunuz bankalar doğrultusundan yayılan kredilerden yararlanabilmek amacıyla KKB notlarının yüksek olması gereklidir. Bu bankalar faiz işletirken katılım bankaları faiz yerine kar seviyesi ile sıfır faizli kredi kullandırmaktadır.