Son Dakika kredi müjdesi! Son Dakika kredi faizleriyle ilgili müjde geldi. Merakla beklenen kredi faizleri yanında yardımlarda sürüyor. İşte masada son duyurulan o yardımlar.

Kredi faizlerinde flaş açıklama! 0,99 faiz oranlı kredi mevcuttur. Limit 50.000 TL olarak belirlendi. Geri ödemeler 5 yıl içinde yapılacaktır. 0,99 faizli kredi paketinin detayları belli oldu. Tek tek açıklayın. Cumhurbaşkanı Erdoğan, binanın ısı yalıtımı için her daireye 50 bin lira kredi verileceğini duyurdu. Hal böyle olunca da bina yalıtımı kullanacakları 0,99 faizle 60 ay vade imkânı öngörmektedirler.

Kredi kullanımında önemli bir adım atılıyor. 0.99 faiz oranı ile 50.000 liralık kredi kullanılabilmektedir. Birçokları için önemli olan kredi detayları netlik kazandı. Küresel enerji krizi nedeniyle enerji harcamaları da artmaktadır. Artan elektrik ve doğalgaz fiyatları vatandaşların cebine de yansıdı. Özellikle kış aylarında ısınma maliyetlerinin artmasının nedenlerinden biri de eski binalarda ısı yalıtımının olmamasıdır. 
Kötü yalıtılmış binalarda yaşayan insanlar daha fazla fatura ödüyor. Yalıtımsız binalara karşı hükümet önlem aldı. İzolasyon yaptıranlara kredi desteği verilecek. Düşük faizli kredilere başvuran vatandaşlar bundan faydalanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısının ardından açıkladığı konut yalıtım kredisi paketinin detayları belli oldu.

50 Bin TL’ye 60 Ay Vadeli İmkânlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu açıklamalarda ülkenin enerji verimliliğine büyük önem verdiğini söyledi ve çalışmaların bu yönde artırılacağını dile getirdi. Ülkemizdeki çoğu bina yalıtımsız, bu da aşırı enerji kullanımına neden oluyor. Yalıtım konusunda yeni bir çalışma başlatıyoruz. Binanın yalıtım işlerinde kullanılacak. "60 ay 0,99 ay vade ile daire başına 50.000 lira kredi veriyoruz. Hane halkı bütçesine ve devlet bütçesine olumlu katkı sağlayacağına inandığım bu paketin detayları ilgili bakanlıklar tarafından kamuoyuna açıklanacak. "diye sözlerini bitirdi.

Enerji Verimliliğinde Önemli Adımlar Geliyor!

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamanın ardından, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı da sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama yaptı. Bakanlığın stokunda yaptığı açıklamada, "Evlerde enerji verimliliğinde önemli bir adım... Hedef, evlerde minimum enerji ve maksimum verimle ısıtma ve soğutma sağlamak. Bu kampanya evleri ısıtacak. 50.000 TL, 60 ay vade, 0,99 faiz oranı kişilere sunulacak "Daha az enerji, daha fazla verimlilik, uygun kredi imkânları ev yalıtımını teşvik edecektir. "

Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız efendim. Enerjide dışa bağımlılığımızı azaltma çalışmalarımız kapsamında Fatih Dönmez ile birlikte Konut Yalıtım Kredisi'ni hayata geçirdik. Bu nedenle enerji verimliliğini artıracak ve sera gazı emisyonlarını azaltarak sürdürülebilir çevre politikalarımızı destekliyoruz. Ülkemize hayırlı olsun” mesajını paylaştı.

Yardımlar Sürüyor!

Bu zor günlerde, birçok kredi fırsatı ortaya çıkmaya devam ediyor ve vatandaşların maddi sıkıntılardan biraz da olsa kurtulmalarına izin veriyor. Bu sefer 50.000 TL'ye kadar faizsiz kredi desteği sağlanacak. 12 ay vadeli kredilerde vatandaşlar 150.000 Türk Lirası almak isterse sadece %0,99 faiz ödeyecek.
Krediyle ilgili merak edilen detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Vatandaşlar sıfır faizli kredilerden yararlanabilecek. Fiat Professional'ın sıfır faizli kampanyasında 50.000 TL'ye kadar olan krediler faizsiz olurken, Doblo, Fiorino ve Praticos, şirketin açıklaması dikkate alınarak 50.000 TL'yi 12 ay boyunca faizsiz ödeyecek. Kredi imkânları sağlayın. 

Araç Fırsatları da Geliyor!

Fiat Ducato ise Haziran ayında 150.000 TL'ye kadar 15 ay vade ve 0,99 faizle kredi alma imkanı sunuyor. Ayrıca Fiat Professional, Pratico, Doblo ve Fiorino modelleri adına kullandırılan krediler Haziran ayında da ivme kazanmaya devam ederek 12 ay vadeli 50.000 TL faizsiz kredi imkanı sağladı. Kaynak: Vatandaşlara müjde: 50.000 liraya varan faizsiz kredi fırsatları devam ediyor…