Ünlü oyuncu Levent Can kalp krizi geçirdi. Geçirdiği kalp krizi sonrası İstanbul’da bulunan Liv Hospital hastanesine kaldırılan Levent Can, yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Ünlü oyuncu Levent Can kalp krizi geçirdi. Geçirdiği kalp krizi sonrası İstanbul’da bulunan Liv Hospital hastanesine kaldırılan Levent Can, yoğun bakımda olduğu öğrenildi. İddialara göre; Levent Can'ın durumu çok ağır...LEVENT CAN ÖLDÜ MÜ?Böyle bir durum yok. Levent Can şu an için yoğun bakımda...

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!


LEVENT CAN KİMDİR?Levent Can, 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Aile Bağları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu; son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fehmi Kuzuzade karakterini canlandırmıştı. Son, Hicran Yarası, Ezel, Emret Komutanım, Kavak Yelleri, Rüzgarlı Bahçe, Kısmet Değilmiş rol aldığı diziler arasındadır. Pek çok projede yer alan Levent Can, son olarak başrolünü Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk’ün paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinde Selim karakterini canlandırmıştı.