Son Dakika, Maaş Alan Müşterilere 60 Ay Ödemeli Yeni Destek Kampanyası Duyuruldu

​​​​​​​Kredi veren bankalar genel olarak kendi bankasından maaş alan müşterilere daha uygun faizlerle kredi imkanı sağlamaktadırlar. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapacaksanız ve şartlara uygun olduğu

Ekonomi 11.11.2021 - 20:30 11.11.2021 - 20:32 Vural Pars

Kredi veren bankalar genel olarak kendi bankasından maaş alan müşterilere daha uygun faizlerle kredi imkanı sağlamaktadırlar. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapacaksanız ve şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kendi maaş aldığınız bankadan ihtiyaç kredisi dahil tüm kredilerde uygun kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunuza bakacaktır. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşteriler kredi kullanmak için daha avantajlıdır. Şimdi sizlere hangi bankalardan ne kadar kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

Denizbank Maaş Müşterilerine Kredi Kampanyası

Özellikle ihtiyaç kredilerinde banka kendi bankasından maaş alan müşterilerine anında kredi imkanı vermektedir. Kredi notu uygun olan ve Denizbank üzerinden maaş alan kişiler 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Dilerseniz bu krediyi borç kapatma kredisi olarak da kullanabilirsiniz. Alacağınız kredilerde banka size özel faiz oranı uygulayacaktır. Eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip Kredim yazın ve boşluk bırakın, daha sonra kendi TC KİMLİK numaranızı yazdıktan sonra 3280’e gönderin. Bu mesajı bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzdan yapmanız gerekiyor. 5 dakika içinde kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredinizin ne kadar olduğunu göreceksiniz.

Vakıfbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Kampanyası

Vakıfbank kendi bankasından maaş alan emekli, devlet memuru ve çalışan kişilere 125000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Vakıfbank üzerinden alacağınız bu kredilerde maaş müşterilerine özel olarak kredi imkanından faydalanacak ve ona göre faiz uygulanacaktır. Vakıfbank kredi başvurusu yaptığınızda maaşınızın 22 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. 3.000 TL maaşı olan bir müşteri 66.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilir. Banka vereceği kredilerde 60 ay vade yapmaktadır. Ayrıca bu banka kredi ödemelerinde azalan ve artan ödeme tablosu oluşturmanıza izin verecektir. Dilerseniz de kredi ödemelerini 2 ayda bir veya 3 ayda bir yapabilirsiniz.

son-dakika-maas-alan-musterilere-60-ay-odemeli-yeni-destek-kampanyasi-duyuruldu1

İş Bankası Maaş Alanlara Kredi Başvurusu

İŞ Bankası üzerinden de 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda krediyi dilerseniz banka şubesinden dilerseniz de internet bankacılığından kullanabiliyorsunuz. Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız banka internet üzerinden sadece 50 bin liraya kadar sizlere kredi imkanı verecektir. Maaş aldığınız şubeye giderek de sadece kimliğinizle kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası ayrıca kendi bankasından maaş alanlara ihtiyaç kredisi gibi borç kapatma kredisi de vermektedir. İş Bankası diğer banka borçlarınızı kapatmanız için vereceği bu kredilerde de aynı faiz oranları ile işlemler yapacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@