Son dakika haberi bankalara kredi ve kredi kartı borcu olan tüm vatandaşlara ilaç gibi gelecek. Meclis tarafından dün kabul edildi. 250.000 TL'ye kadar para alın borçlara elveda deyin.

Meclis onayına yayılan kampanya bugün kabul edildi. Bankalar üstünde borcu olan vatandaşlara kredi kampanyası düzenleyen kamu bankaları yardımıyla vatandaşlar soluk alabilecek. 250.000 TL alarak, bankara olan borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı ödeme şansınız var. Bu sayede tek bir kuruma borçlanarak derli toplu ve az miktarlarda taksit alternatifi imkanından yararlanabilirsiniz. Borç kapatma kredisi yardımıyla güncel bütün banka borçları ödeme talihi edebilirsiniz. Borç miktarına göre bankaların şartlarını ortaya çıkartacağı kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank borç kapatma kredisi amacıyla olabildiğince düşük faiz oranları ile vatandaşlara yardımcı olacak! Ziraat Katılım Bankası ve Vakıfbank Katılım Bankası üstünden prosedür yapacak şahıslar ise borç kapatma kredisini faizsiz bir şekilde alabilecek ve kullanabilecek. 

Borçlar sıfırlanıyor

Son dakika: Meclis tarafından dün onaylandı! Kredi ve kredi kartı borcu olanlara müjde! Hepsi sıfırlanıyor. Borç kapatma kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar amacıyla birtakım şartlar belirlendi. 250.000 TL’ye kadar kredi kampanyası bağlamında nakit para alarak borçlarını kapatmak isteyenler kendilerine ait olan TC kimlikleri ve ve gelir belgeleri ile Vakıfbank ve Halkbank şubelerine gitmeleri gerekiyor. Şubelerden kredi müracaatsunda bulunabilirler. Böylece süratli bir şekilde kredi müracaatsunda bulunarak, nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden borç kapatma kredisinden yararlanmak isteyenler 250.000 TL’ye kadar kredi alabileceksiniz. 

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Faizsiz olarak bu kampanyadan yararlanmak amacıyla Ziraat Katılım Bankası ve Vakıfbank Katılım Bankası üzerinden müracaat yapılması gerekmektedir. Ayrıca düşük faiz oranları ile borcunuza göre kredi seçenekleri amacıyla kamu bankalarının size en yakın şubesine giderek müracaat yapabilirsiniz. Bankalardan alacağınız toplu para yardımıyla bütün borçlarınızı kapatabilirsiniz. Böylece daha eskiden alınan kredi borcunuzun faizi de bu paradan düşülebilir.