Son Dakika Şiddetli deprem! Muğla'da 13 Nisan'da şiddetli deprem oldu! Son Depremler sonrası vatandaşlar sokağa akın etti! 13 Nisan 2021 Muğla depremi şiddeti kaç? Muğla'da şiddetli deprem! Son DAkika Muğla'da deprem! Son Dakika 13 Nisan salı akşamı Muğ

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!
Son Dakika Şiddetli deprem! Muğla'da 13 Nisan'da şiddetli deprem oldu! Son Depremler sonrası vatandaşlar sokağa akın etti! 13 Nisan 2021 Muğla depremi şiddeti kaç? Muğla'da şiddetli deprem!

Son DAkika Muğla'da deprem!

Son Dakika 13 Nisan salı akşamı Muğla depremi korkuttu! Vatandaşların sokağa akın ettiği deprem şiddeti belli oldu! Muğla Depremi, 13 Nisan 2021 tarihinde Bodrum, Denizli, Aydın, Manisa, Balıkesir, İzmir ve İstanbul'dan hissedildi!

Kandilli Rasathanesi ve AFAD duyurdu!

Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından açıklanan Denizli, Aydın ve Muğla şiddetli olan Manisa, Balıkesir, İzmir ve İstanbul hissedilen depremin şiddeti 5.0 olarak açıklandı!

AFAD 5.3 olarak açıkladı!13 Nisan 2021 tarihinde merkez üssü Bodrum olarak açıklanan depremin şiddetini AFAD 5.3 olarak açıkladı! Kandilli Rasathanesi 5.0 şiddetinde duyurdu!