Bugün Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ile Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olan Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi. 63 yaşındaki sanatçı, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...
Bugün Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ile Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olan Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi. 63 yaşındaki sanatçı, apar topar hastaneye kaldırıldı. Çağlayan Topaloğlu, babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Peki Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumu nasıl? İşte detaylar...

İki yıl önce de kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu, bugün Demet ile Alişan'la Sabah Sabah programına katıldı. Program bitiminde aşırı terlemeye başlayan ünlü türkücünün kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Topaloğlu, çağrılan ambulans ile Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı. Haberi görenler de Mustafa Topaloğlu iyi mi? Sağlık durumu nasıl diye aramaya başladı.

Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Babasının sağlık durumu hakkında bilgi veren Çağlayan Topaloğlu, Mustafa Topaloğlu'nun tedavisinin Şişli Etfal Hastanesi'nde devam edeceğini ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu anjiyo olacak.

Mustafa Topaloğlu kimdir?

Mustafa Topaloğlu, 1957 yılında Artvin’in Hopa ilçesinde dünyaya geldi. Mustafa Topaloğlu, Magazin programlarında daha çok Uzaylı Türkücü olarak anılır. Mayıs 2012'de Survivor adlı yarışma programına katılmıştır. Hilmi Topaloğlu'nun kardeşidir. Ayrıca 1990'larda kardeşi Hilmi Topaloğlu ile beraber Prestij Müziği kurmuştur. Oğlu Çağlayan Topaloğlu da müzisyendir.

Albümleri

Beraber
Beyaz Gelin
Bizim Dügün
Canım
Emine
Hedef Insanlık
Kafam Bozuk Bu Sıralar
Keyf
Konus
Makbule
Memisler
Muallim
Taktım
Yakarim Alim Allah

Mustafa Topaloğlu'nun ilk eşi Hasibe Hanım'dan bir kızı ve Çağlayan Topaloğlu adında bir oğlu vardır. 1986 yılında Leyla Somer ile 4 yıllık bir birliktelik yaşayan Mustafa Topaloğlu, 1998 yılından bu yana imam nikahlı eşi Derya Abnat'dan Irmak adında bir kızı Hilmi Uzay adında bir oğlu vardır. Mustafa Topaloğlu, 22 yıldır Hasibe Topaloğlu ile birlikte.