Son Dakika: Öğrencilere 2500 TL Nakit Ödeme Bugün Başladı

Son Dakika: Öğrencilere 2500 TL Nakit Ödeme Bugün Başladı. Öğrenci olan kişiler, kredi yerine nakit avans alabiliyorlar. İşte detaylar...

Ekonomi 12.09.2021 - 20:08 12.09.2021 - 20:09 Vural Pars

Öğrencilere 2500 TL ek nakit ödemesi başladı. Öğrenci olan kişilere 2.500 TL'ye kadar nakit ödemesi yapılıyor. 2.500 TL'ye kadar destek almak isteyen öğrenciler daha önce banka çalışması olması gerekmektedir. Ödeme almak isteyenler banka kredi notu yüksek olması ve daha önce kullanmış olduğu bir kredi kartı veya Kredi olması gerekiyor. 2.500 TL'ye kadar destek ödemesi verilecek bunu nakit limiti kişilerin banka hesapları üzerinden artı para olarak ödenmektedir. Sizlerde şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve daha önce bankalarla aranız iyi bir şekilde çalışma yaptıysanız bankalar üzerinden hesabınızda varsa internet bankacılığı kullanarak hemen artı para başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası 2500 TL nakit ödemesi...

İş Bankası üzerinden 2.500 TL'ye kadar nakit ödemesi almak istiyorsanız bu bankada bir hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifresi olması gerekmektedir. 2.500 TL'ye kadar yapılacak olan bu ödemeler İş Cep uygulaması üzerinden başvuru yapıldıktan hemen sonra sizin hesabınıza yatmaktadır. İşCep uygulamasını kullanabilmeniz için bu bankada bir hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. İşCep uygulamasına giriş yaptıktan sonra kendi hesaplarımı bölümünden artı para başvurusunda bulunabilir 5 dakika içerisinde de sonucu görebilirsiniz. 

son-dakika-ogrencilere-2500-tl-nakit-odeme-bugun-basladi1

Ziraat Bankası 2500 TL nakit ödemesi...

Ziraat Bankası bilindiği gibi öğrenci olan kişilerin en çok tercih ettiği bankaların başında geliyor. Ziraat Bankası üzerinden 2.500 TL'ye kadar nakit ödemesi almak istiyorsanız bu bankanın hesabı üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz. 2.500 TL'ye kadar sadece öğrenci olan kişilere Kredi notuna göre verilecek bu para kendi hesabınız üzerinden işlem yapılarak hızlı bir şekilde onaylanacaktır. 2500 TL onay aldıktan sonra da bu parayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de 2500 TL nakit ödemesi almak istiyorsanız bu bankalarda bir hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden başvuru yapmanız gerekmekte. 2500 TL ve üzerinde de bazı bankalar üzerinden sizlere nakit avans verilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@