Son Dakika Oğuzhan Uğur gözaltına alındı. Hakkında soruşturma başlatılan Oğuzhan Uğur gözaltına alındığı öğrenildi. Peki Oğuzhan Uğur tutuklandı mı?

Pinç programıyla ünlenen ve Babala TV ile depremin ilk gününden itibaren uğraşan Oğuzhan Uğur gözaltına alındı. Oğuzhan Uğur tutuklanacak mı merak ediliyor!

Oğuzhan Uğur gözaltına alındı!

Babala TV hesabından "Hatay'da baraj borusu patladı" isimli bir haberi paylaştığı nedeniyle hakkında soruşturma açılan Oğuzhan Uğur gözaltına alındığı öğrenildi. Gözler Oğuzhan Uğur tutuklandı mı sorusuna çevrildi.

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

Oğuzhan Uğur tutuklandı mı?

Son günlerin en popüler ismi Oğuzhan Uğur tutuklandı mı henüz bilinmiyor. Oğuzhan Uğur gözaltında ne kadar kalacak, daha önce bir kaç kez daha gözaltına alınan Oğuzhan Uğur gözaltı süresi dolunca çıkmıştı.

Video paylaşacağım dedi paylaşamadı!

3 saat önce hakkında saldırılara video ile cevap vereceğini ifade eden Oğuzhan Uğur video da paylaşamdan gözaltına alındı.

12 şubat 2023 tarihinde gözaltına alınan Oğuzhan Uğur, 13 Şubat 2023 tarihinde tutuklanacak mı yoksa gözaltı süresi dolunca serbest mi kalacak bekleyip göreceğiz.