Son Dakika Okullar tatil edildi. Son Dakika olarak verilen haberde İlkokul, Ortaokul ve Liseler 1 hafta tatil edildi.

Son Dakika Okullar tatil edildi. Son Dakika olarak verilen haberde İlkokul, Ortaokul ve Liseler 1 hafta tatil edildi. Üniversiteler 3 hafta tatiline karar verildi. İşte Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın duyurduğu Corona Virüs tedbirleri.Son dakika Okullar 1 Hafta Tatil edildi!

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!


Son Dakika Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın, Corona Virüsü toplantısı kararlarını açıkladı. Okullar pazartesi itibariyle bir hafta tatil edilirken, Üniversiteler 3 hafta tatil edildi. Ortaokul, Lise ve Üniversiteler bir hafta tatil kararı alırken, Üniversiteler 3 hafta tatil edildi. Eğitime Corona Virüs engeli futbola da sıçradı.Ligler Seyircisiz oynanacak!Süper Lig maçları Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanacak. Hafta sonu Galatasaray Beşiktaş derbisi seyircisiz oynama kararı verildi. Okullar ne zaman tatil?Yapılan açıklamada Okullar 16 Mart 2020 Pazartesi günü itibariyle tatil oldu ve 1 hafta tatil edildi.