Şekerbank Emekli Kredisi ve Borç Kapatma Kredisi Vereceğini Duyurdu. Şekerbank emekli olan kişilere duyuruda bulundu maaşını Şekerbank'tan alan müşterilerine özel olarak kampanyalar ile emekli olan ihtiyaç sahiplerine desteklerini hissettirmek adına düşük oranlı faizli ve uzun vadeli 100 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Kredi tahsis fiyatlandırması talep etmeyen Şekerbank günlük olarak 14 TL feri ücreti ile birden fazla müşteri ve Şekerbank müşterisi olmak ve hizmet almak isteyen bireyler adına büyük oranda bireylerin yanında olmak için küçük bir adım attığını bildirdi.

Emekli olan ve diğer müşterilerinin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kampanyaların ve avantajların yeni yapılandırmalar yapılması ile ilerleyen süreçte de yeni duyurular yapılacağını bildiren Şekerbank son günlerde emekliler tarafından özellikle çok fazla tercih edilmiş. Talep edilen kredi tutarı ve yapılacak olan hayat sigortası primleri kredi kullanan kişilerin yaşına ve cinsiyetine göre belirlenmektedir. Emeklilik hayatında kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesi için imkanlar sağlamaktadır.

Fırsatları arasında emekliler için borç kapatma kredisi tercihi ve farklılıkları da göze çarpmaktadır. Fırsatlardan kısaca bahsedecek olursak eğer 3 ay ödeme yapamama imkanı, 1,99’dan başlayan faiz miktarı ve kredi kartı borçları ödeme düzenliliğine göre baz alınmaktadır. Kredi kartı borç ödemelerini düzenli bir şekilde yapmış olan müşterilerin imkanlarını biraz daha genişletmiş ve fırsatlardan en çok ön plana çıkan 6 ay vadeli ödeme imkanı olmuştur. Talep edilen kredi tutarı ve vade seçenekleri sonrasında bankadan en kısa süre içinde bütün masraf ve komisyonlar emeklilere detaylı olarak şekilde işletilmektedir.

son-dakika-olarak-sekerbank-emekliye-ihtiyac-icin-ve-borc-kapatma-icin-odeme-verecegini-duyurdu1

Şekerbank Emekli Kredisi ve Emekli Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

  1. l Şekerbank Emekli Kredisi başvuru yapacak kişinin kimlik fotokopisi istenilmektedir.
  2. l Kişinin adına ait son dönem faturası gereklidir.
  3. l Emeklinin tüm gelir belgelerine ihtiyaç bulunmaktadır.
  4. l Emekli olan kişinin kira gibi bir geliri varsa bunu belli eden bir evrak sunması gereklidir.
  5. l Emekli olan kişi maaşını Şekerbank’tan alıyorsa eğer bunu gösteren bir belge sunması gereklidir.
  6. l Emekli olan kişi başka bir bankadan maaş ödeneği alıyorsa eğer maaşını Şekerbank’a taşıması gereklidir. Eğer maaşını Şekerbank’a taşımazsa bu fırsatlardan yararlanamaz. Bu şartların hepsini yerine getiren emekli rahatlıkla dilediği krediden yararlanabilir.