Son dakika Papara çöktü mü? Papara ne zaman düzelecek? En çok kullanılan banka uygulamarı arasında yer alan Papara çöktü mü? Papara neden girmiyor açıklandı!

Son dakika Papara çöktü mü? Ünlü uygulama Paparaya erişim problemleri yaşanıyor. Papara konuyla ilgili açıklama yaptı!

Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’ Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’

Son Dakika Papara çöktü mü?

Papara uygulaması 9 ekim 2023 tarihinde çökmeler yaşıyor. Papara ne oldu? Papara giriş yapılamıyor mu? Papara uygulamasında problem ne? Papara neden giriş yapmıyor sizler için araştırdık. Papara an itibariyle çöktü ancak bazı vatandaşlar erişim sağlayabiliyor.

Papara'dan son dakika açıklaması!

Konuyla ilgili açıklama yapan Papara "Merhaba, bir süredir uygulamamıza giriş yaparken hata alıyor olabilirsin. Teknik ekiplerimiz konu ile ilgilenmektedir. Yaşanan durum en kısa sürede düzeltilecektir. Anlayışın için teşekkür ederiz." açıklaması yaptı!

Papara ne zaman düzelecek?

Papara uygulaması kısa sürede düzelmesi bekleniyor. Özellikle bazı kullanıcılar an itibariyle giriş yapabilirken, bazı kullanıcılar Papara'ya giriş yapamıyor. Giriş yapamayan kullanıcılarında yapması bekleniyor.