Corona virüs salgının ülkemizde de etkisini arttırmasıyla özellikle spor camiasından üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in corona virüse yakalanmasının ardından eski milli futbolcu Rüştü Reçber

Corona virüs salgının ülkemizde de etkisini arttırmasıyla özellikle spor camiasından üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in corona virüse yakalanmasının ardından eski milli futbolcu Rüştü Reçber corona virüse yakalandı. Reçber'in salgına yakalandığını eşi Işıl Reçber duyurdu.Işıl Reçber, eşinin covid-19 testinin pozitif çıktığı haberini şu sözlerle verdi:"Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR"