Son Dakika, Sadece Mesaj Atarak, ING Bank 20.000 TL Kredi Nakit Yükleyecek

Son Dakika, Sadece Mesaj Atarak, ING Bank 20.000 TL Kredi Nakit Yükleyecek. İhtiyaç kredisi alacaklara son dakika olarak duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 25.08.2021 - 20:01 25.08.2021 - 20:01 Vural Pars

ING Bank SMS İle 20.000 TL Kredi Dönemi Başladı. ING bankası müşterileri için SMS ile 20.000 TL kredi vermeye başladı. Birçok müşteri için kredi imkanı sağlayan ING bankası yakın zamanda başlattığı kampanya ile birçok müşterisinin dikkatini çekti. Faiz oranının 1,35 olarak belirlendiği kredi miktarı için 36 aydan 3 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Bu vade imkanı kişinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte 1.35 faiz oranından yararlanmak için kişinin KKB skoru 1850 ve üstü olması ve yeni müşteri olan kişiler için bu faiz oranı geçerlidir. Yani KKB sorunuz bu miktardan az ise maalesef daha yüksek faiz oranları ile krediniz size verilir.

Eğer kişi ING bankası müşterisi olup ikinci krediniz olur ise kampanya dahilinde faiz oranı 1.59 olarak belirlendi. Bununla birlikte kredi miktarının ve sözleşmeli faiz oranınız birbirine uyumlu değil ise bu konuda önceki sözleşmeli faiz oranınız geçerli olur. Krediniz 0.5 oranında tahsis olarak alınacaktır. Bu tahsis ücreti tüm kredi türlerinden alınır ve kişinin aldığı kredi miktarına göre değişiklik gösterir. Kişinin dosya masrafı ise kredinin binde beşi oranında ve çok düşük miktarda alınır.

Bununla birlikte kişiden kefil ve gelir belgesi istenebilir. Bu kefil istemi tamamen bankaya ait olup eğer kefil istenir ise birinci derece akrabanız dışında bir kefil göstermeniz gerekir. Bu kefil şartı için bazı bankalarda kefilin bazı belgeleri de istenir.

son-dakika-sadece-mesaj-atarak-ing-bank-20000-tl-kredi-nakit-yukleyecek1

ING Bankasından 20.000 TL Kredi İçin İstenilen Belgeler Nelerdir?

Kredi alacak kişinin 18 yaşından büyük olması oldukça önemlidir. Bu yaşta olmayan kişiler kredi çekemez. Bununla birlikte ING bankasının belirlediği şartları tam olarak karşılayıp Bu krediden yarar alabilirsiniz. Kişinin düzenli bir gelirinin olması bu alandaki en önemli koşuludur. Bu koşulla birlikte daha önce aldığı kredi ve kredi kartlarının borçlarını düzenli şekilde ödemiş olması kredi almanız için büyük bir önemdir. Kişi aldığı kredi tutarını 90 gün boyunca ödemediği zaman kişinin maaşına haciz gelebilir. Bu krediden yarar almak için bir diğer koşul ise bağlı olduğu tüm bankalardan aldığı kredi ve kredi kartı limit ve ödeme tutarlarının maaşı ile eşit olması gerekir. Kişiden son olarak da kimlik kartı yada ehliyet gibi bir belge istenir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@