Son Dakika sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni vaka ve ölüm sayısını duyurdu. Fahrettin Koca Twitter adresinden duyurduğu açıklamada yeni vaka sayısını duyurdu.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Son Dakika sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni vaka ve ölüm sayısını duyurdu. Fahrettin Koca Twitter adresinden duyurduğu açıklamada yeni vaka sayısını duyurdu. Ayrıca herşeye rağmen 7 ölüm daha gerçekleştiği ve gençlere bir açıklama yaptı. 23 Mart Türkiye Son Vaka sayısı.Sağlık Bakanı Koca duyurdu!SON 24 SAATTE 3.672 test sonuçlandı. 293 yeni tanı kondu. Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. GENÇLERE UYARIMIZ VAR: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar.

Lütfen sokağa çıkmayın!Fahrettin Koca'dan sokağa çıkan gençler için Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın dışarı çıkmayın yorumunda bulundu.