Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili önemli açıklamada bulundu. Bugün sabah saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesa

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili önemli açıklamada bulundu. Bugün sabah saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından "ateşimin yükselmesi sonrasında yapılan coronavirüs testim pozitif çıktı. Kendimi iyi hissediyorum ve hastanede tedavi altındayım. Şimdilik herhangi bir kötü durum yok olursa ve süreç hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğim." açıklamasında bulunmuştu.

Saatler sonrasında ise beklenmedik bir açıklama Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan geldi. Koca, sosyal medya hesabından "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ile telefonda görüştüm. Coronavirüs testinin pozitif çıktığını biliyoruz ve bir kez daha kendisine geçmiş olsun şifalar dileklerimizi iletiyoruz. Vatandaşlarımızın coronavirüs ile ilgili önlemler ve tedbirlere dikkat etmesini bir kez daha önemle rica ediyoruz" açıklamasında bulundu.

Ekrem İmamoğlu'nun durumu ile ilgili herhangi bir kötü gelişme olmadığı biliniyor.