İzmir depremi bitti ancak yaraları bitmedi. İzmir'de Seda Dinçer'den gelecek güzel haberler bekliyordu.

Yapı Kredi'den Faizsiz ve Masrafsız Kredi Fırsatı! 10 bin TL'ye Kadar Faizsiz ve Masrafsız Krediniz Anında Hesabınızda Yapı Kredi'den Faizsiz ve Masrafsız Kredi Fırsatı! 10 bin TL'ye Kadar Faizsiz ve Masrafsız Krediniz Anında Hesabınızda
İzmir depremi bitti ancak yaraları bitmedi. İzmir'de Seda Dinçer'den gelecek güzel haberler bekliyordu. Sosyal medya kenetlenip Seda Dinçer'in enkazdan sağ salim çıkması için bekliyordu. Ancak olmadı! Seda Dinçer melek oldu! Peki Seda Dinçer kimdir? Seda Dinçer'e ne oldu? Seda Dinçer halen enkaz altında mı?

Son Dakika Seda Dinçer'den kahreden haber!

Son Dakika Seda Dinçer hayatını kaybetti. Deprem enkazından saatlerdir kalan Seda Dinçer kurtarılamadı!

İzmir Seda Dinçer'den gelecek güzel haberi bekliyordu!

İzmir'de meydana gelen 7.0 şiddetinde depremin ardından arama kurtarma ekipleri Doğanlar Apartmanına yoğunlaştı. Doğanlar Apartmanının 3 katına yoğunlaşan ekipler, genç bir kızın sesini duyrdu. En az altında 33 saatten fazladır bekleyen Seda Dinçer için dualar edilir, haber bekleniyor.

Seda Dinçer kimdir?Seda Dinçer, İzmir'de en kaz altında kalan kişilerden biriydi. Ekipler Seda'ya ulaşmak üzere olduğunu bildirmişti ancak Seda Dinçer enkazdan hayatını kaybetti.