Son Dakika: Şekerbank’tan Herkese 75 TL Hediye!

Şekerbank tarafından düzenlenen son kampanya ile birlikte kredi kartı kullanıcı sayısı artırmayı hedefliyor. Daha öncesinde farklı kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldüren Şekerbank...

Ekonomi 25.10.2021 - 22:06 25.10.2021 - 22:06 Vural Pars

Şekerbank’tan Herkese 75 TL Hediye! Şekerbank tarafından düzenlenen son kampanya ile birlikte kredi kartı kullanıcı sayısı artırmayı hedefliyor. Daha öncesinde farklı kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldüren Şekerbank, şimdi ise yeni tanışma hediyesi 75 TL bonus alma hakkı tanıyor.

Kredi kartı kullanan müşterilerinin sayısını artırmak için kampanyalarını Şekerbank kararlı bir şekilde devam ettiriyor. Daha öncesinde farklı bonus kampanyaları düzenlemesine ek olarak yeni kampanyasının duyurusunu yaptı. Yeni tanışma hediyesi adı altında 75 TL bonus ilk kart harcamalarında geçerli olarak müşterilere sunuluyor.

Kredi kartı kullanan vatandaşlar ise kart seçimi yaparken bankalardan sağlanan puan kampanyalarına son derece dikkat etmektedir. Gerçekleştirilen harcamalar sonrasında puan kazanılması kart müşterileri açısından önem arz etmektedir. Söz konusu bilinç ile hareket eden Şekerbank, yeni bir kredi kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkmak için hazırlıklarını tamamladı. Sizlerde Şekerbank üzerinden kredi kartı almanız durumunda yapacağınız ilk harcamanın ardından 75 TL bonus kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bonus hemen yüklenmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı 75 TL Bonus

Şekerbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirerek kampanya şartlarını sağlamaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için ise Şekerbank’a ait şubelere gidebilir, sizlere verilecek başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurarak onay almanızı bekleyebilirsiniz. Onaylanan kredi kartlarınız ise formda belirtmiş olduğunuz adresinize gönderilmektedir.

Şekerbank kredi kartı başvurunuzu SMS ile yapabilmeniz mümkündür. Cep telefonunuzdan mesaj bölümünde BONUS yazarak bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 1953’e SMS göndermelisiniz. Bunun yanı sıra 0 850 222 78 78 numarasını arayarak Şekerbank müşteri hizmetleri üzerinden başvurularınızı yine yerine getirebilirsiniz.

son-dakika-sekerbanktan-herkese-75-tl-hediye1

Şekerbank hesabına sahipseniz internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden başvurular menüsünden taleplerinizi ulaştırabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüm vatandaşların ilk defa kredi kartına başvuruda bulunması gerekmektedir. Farklı kartlar ile ticari kartlar kampanyaya dahil edilmemektedir.

Kredi kartı başvurusunu yerine getirmenizden sonra kart adresinize gönderilecektir. Kartınızı teslim aldığınız süre itibariyle takip eden 180 gün içerisinde harcamanızı yapabilirsiniz. Mevcut kart ya da oluşturulan sanal kart ile yapılacak ilk harcama sonrasında 75 TL bonus kartınıza tanımlanacaktır. Hediyeden şuanda sizde kart başvurusu gerçekleştirip yararlanma şansını yakalayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@