Son Dakika Suriye idlib'de 13 şehit mi var? İdlib'de 13 askerimiz şehit haberleri doğru mu? Son üç saattir sürekli olarak yabancı kaynaklar Suriye İdlib'de 13 Askerimizin şehit olduğunu yazıyor. Peki doğrusu ne? İdlib'de 13 askerimiz şehit oldu mu? Rusy

Son Dakika Suriye idlib'de 13 şehit mi var? İdlib'de 13 askerimiz şehit haberleri doğru mu? Son üç saattir sürekli olarak yabancı kaynaklar Suriye İdlib'de 13 Askerimizin şehit olduğunu yazıyor. Peki doğrusu ne? İdlib'de 13 askerimiz şehit oldu mu?Rusya jetleri vurdu iddiası!Her Türk vatandaşının gözü İdlib'de! Bir söylenti, binlerce türk askerinin yer aldığı İdlib'i merak ediyor. Öyle ki ailesi, akrabası, eşi var. Son 3 saattir Türkiye'de dolaşan ve kaynağı yabancı kaynaklara dayandırılan 13 askerimiz şehit oldu mu? İdlib'de 13 Askerimiz şehit haberleri kaynağı ne?

Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır? Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır?


Haber nereden çıktı?Haberin kaynağı Rusya'da yayın yapan bir site. Ayrıca Reddit'te aynı iddia var. Haberi ÖSO kaynakları doğruladığıda yazıyor. Ancak Türkiye'de ve TSK'da bir açıklama yok. Böyle haberleri Türk Silahlı Kuvvetleri açıklamadan inanmamız gerekiyor.TSK Açıklama yaptı mı?TSK'dan henüz bu haberlere bir açıklama yapılmadı. Gün içerisinde ne kadar güvenilir de olsa bu kaynaklardan haberler gelse de her aileye TSK'dan resmi açıklama gelmeden ortalığı velveleye vermek isteyenler de olabilir. 13 Şehit iddiasını TSK'dan gelecek haber gelene kadar inanmamanızı öneririz. Orada bir çok aile var ve milletin yüreği yanıyor.