Son Dakika Taksim'de patlama meydana geldi. 13 Kasım tarihinde Taksim meydanında patlama meydana geldi. Bir çok vatandaş patlama sesiyle olay yerinden uzaklaştı ancak 2. patlama şüphesi var.

Acil para isteyenlere, Denizbank ve Akbank tarafından 100000 TL ödeme verilecek! 3 Ay Ertelemeli kredi! Acil para isteyenlere, Denizbank ve Akbank tarafından 100000 TL ödeme verilecek! 3 Ay Ertelemeli kredi!

Son Dakika İstanbul TAksim'de patlama meydana geldi. Taksimde meydana gelen patlama sesi sonrası vatandaşlar kaçıyor. Peki Taksim de patlama neden oldu? İstanbul Taksim bomba patlaması sonrası vatandaşlar kaçacak yer aradı.

2. bomba şüphesi!

İstanbul TAksim'de meydana gelen patlama sonrası polisten 2. bomba olasılığıyla ilgili anons geldi. Taksim meydanında 2. bir patlama ihtimali üzerinde duruluyor.

Taksimde ne oldu?

Taksimde ne oldu, Taksimde patlama sonrası ölü ve yaralı var mı sorusu cevap arıyor. Şu an için net ölen yada yaralanan kişinin olmadığı öğrenildi. Ancak yakın bir zamnada ölü ve yaralılarla ilgili bilgiler gelmeye başlayacak.

Taksimde son durum ne?

13 Kasım 2022 Pazar günü Taksim meydanında gelen bomba patlaması sonrası vatandaşlar sağa sola kaçıyor. Şu an için ikinci bomba ihtimali nedeniyle vatandaşlar sağa sola kaçıyor ancak net bilgiler gelir gelemz sizlere aktarmaya devam edeceğiz.