3.000 TL kredi başvurusu yapacağınız 10 banka hangisidir? Sizlerde 10 banka üzerinden, acil ihtiyaçlarınız için 3 bin TL kredi kullanabilirsiniz. 3.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, bunun hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Bankalardan acil para ihtiyacı için kredi alacaksanız, bankaların hemen onaylı olarak 3.000 TL kredi verdiğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, 36 ay vadeye kadar, banka sicili uygun olması durumunda bu kredileri alabileceklerdir. Kredi başvurusu yapan müşteriler, anında onaylı kredileri aşağıdaki bankalardan alabilirler. Sizlere 10 bankanın başvuru aşamalarından bahsedeceğiz.

1 QNB Finansbank 3.000 TL Kredi

Size ait olan kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak hemen 3.000 TL kredi alıp, alamayacağınızı sorgulayabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka hemen sizlere bu kredi hakkında bilgiler verecektir. Onaylı kredinizi banka şubesinden kullanabilirsiniz.

2 Akbank 3.000 TL Kredi

Bankanın müşterisi olmanız durumunda, kredi başvurusunu Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Akbank online başvuru yapacağınız bu kredilerde onay alırsanız 36 ay vadeye kadar 3.000 TL krediyi hesaba atabilirsiniz.

3 Denizbank 3.000 TL Kredi

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, bankanın resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kredi başvurusu sonrasında hemen sizlere sonuç bildirilir. Bu onaylanan krediyi de en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

son-dakika-tc-kimlik-numaraniza-gore-1000-tl-ile-3000-tl-arasinda-odeme-veren-10-banka-yayimland1

4 ING 3.000 TL Kredi

ING internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi onayı alırsanız, onaylanan tutarı banka şubesinden kullanmanız mümkündür. Ayrıca banka internet bankacılığı üzerinden de kredi vermektedir.

5 Aktifbank 3.000 TL Kredi

Düşük kredi notu olan kişiler, cep telefonun mesaj kısmına girip Kredi TC kimlik yazarak 3050’ye mesaj atabilirler. 5 dakika içinde sizlere kredi sonucu gelir ve onaylanan tutarlı kredinizi ev adresinizde kullanabilirsiniz.

6 Yapı Kredi Bankası 3.000 TL Kredi

Yapı kredi Bankası şubelerine giderek, sadece kimliğinizle kredi başvurusu yapabilirsiniz. 3.000 TL kredi için ayrıca bankanın mobil uygulaması üzerinden de işlem yapılır.

7 Garanti BBVA 3.000 TL Kredi

Garanti BBVA üzerinden de 36 ay vadeye kadar kredi almanız mümkün. Size en yakın banka şubesine giderek 3.000 TL kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bankaya kimlikle gitmeniz yeterli.

8 Vakıfbank 3.000 TL Kredi

Kamu bankası olan Vakıfbank’tan 3.000 TL kredi için bankanın şubesine evraklarınızla gitmeniz gerekiyor. Diğer bankalara nazaran daha uygun faizlerle kredi kullanabilirsiniz.

9 Odeabank 3.000 TL Kredi

Odeabank üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu, sadece banka şubelerinden ve SMS ile yapılmaktadır. Kredi başvurusu için Nakit yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 8444’e gönderin. Odeabank kredi başvurusu için işlem yapmış olacaksınız.

10 TEB 3.000 TL Kredi

TEB Bankası üzerinden de 3.000 TL kredi başvurusu yapılmaktadır. Banka şartlarına uygun olan kişilerin, 36 ay vadeli kredi alabilmeleri için en yakın banka şubelerine kimlikleri ile gitmeleri gerekiyor. Kredi onayı aldığınızda, banka hemen size kredinizi şubelerden kullandıracaktır.