SON DAKİKA! TC Kimlik Numarası Son Rakamı:0-2-4-6-8 Olanlara 57.000 TL Nakit Elden Ödeme!

Kimlik numarası üzerinden 57000 TL nakit kredi kullanacak olan kişiler için yeni bir duyuru paylaşıldı. Son dakika haberine göre, 57000 TL 24 ay vadeli kredi kullanacak olan vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirecek. 57000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından hızlı bir şekilde kredi alabileceğiniz bir kampanya katılarak, başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Gelir belgesiz olarak Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 57000 TL ödeme, kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi puanına göre, onay verilecektir. Banka kredi puanı 1500 üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubeler üzerinden veya internet bankacılığı üzerinden işlemlerini kolay bir şekilde yapabildikleri gibi, ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi alabileceklerdir. 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa, 57000 TL kredi ödemeleri için cep telefonları üzerinden mesaj atarak hemen aynı gün içinde ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Cebimde kredi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihini yazarak, 32 80 numarasına gönderebilir. Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapılabildiği gibi yapı Kredi Bankası, 57000 TL kredi ödemelerinin vatandaşların yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvuru yapmaları durumunda da vermektedir. Sizlerde banka müşterisi olmanız durumunda, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirerek bankanın, sizler için vermiş olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz.