Son dakika haberi: Bugün gelen haber bağlamında TC kimlik numarasının son 3 rakamına göre ödemeler hesaplara yatırılıyor. Son dakika haberi ile ödemeler yapılacak. İşte haberin detayları...

Gözden kaçırmayın

Merkez Bankası Faizi Sabit Tuttu Dolarda Fırlama Başladı! Kısa Sürede 17 Liraya Sonra İse 19 Liraya Şaşırmayın! Merkez Bankası Faizi Sabit Tuttu Dolarda Fırlama Başladı! Kısa Sürede 17 Liraya Sonra İse 19 Liraya Şaşırmayın!

Son dakika haberi: Bugün gelen haber bağlamında TC kimlik numarasının son 3 rakamına göre ödemeler hesaplara yatırılıyor. Son dakika haberi ile ödemeler yapılacak.  İşte haberin detayları... Kimlik numarasına göre 15.350 TL tutarında ödemeden faydalanmak isteyen vatandaşlar, özel bankalara müracaat yapılabilir. Özel bankalar doğrultusundan yayılan kampanyaya katılım sağlayarak süratli bir şekilde netice alabilirisiniz. Nakit gereksinimi hissettiğinizde 15.350 TL tutarında ödeme alacak olan vatandaşlar, geri ödemeyi 3 sene içinde gerçekleştirebilecek. Bunun yanı sıra ilk ödemede 90 günlük bir erteleme fırsatı da mevcut.  Banka kredi politikalarına makul olan vatandaşlar gün içinde netice alabilecek. Şayet nakit gereksinimi hissediyorsanız müracaatınızı yapılabilir ve 2 dakika gibi kısa sürede netice alınarak kendi hesabınıza aktarabilirsiniz.

15.350 TL tutarlı tüketici kredisine başvurmak isteyen yurttaşların banka kredi puanın en az 1100 olması gerekiyor. Kredi puanı makul olan nakit kredi kullanabilecek. 15.350 TL tutarında ödeme alacak olan yurttaşların bireysel müşteri olması halinde ve derli toplu geliri de bulunması halinde kredi onayı gerçekleşecek. Bankalar üzerinden müracaat yapıldığında onay anında alınabilir.

Denizbank Bağlamında Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank doğrultusundan sağlanan tüketici kredisine müracaatta bulunacak olan vatandaşlar müracaatlarını SMS üstünden yapabilir. Bunun yanı sıra internet bankacılığı kullanılarak da müracaat gerçekleştirmek mümkün.  Nakit gereksinimi hissedildiğinde Denizbank doğrultusundan 15.350 TL tutarında tüketici kredisine müracaat yapabilirsiniz. Başvuru gerçekleştirmek amacıyla cep telefonundan mesaj bölümünü girilerek lüzumlu işlemleri yaptığınızda anında netice alabilirsiniz. 

Denizbank üstünde hesabı tespit edilen vatandaşlar mobil program kullanılarak müracaatlarını yapabilir. Şubelere gitmeden program üstünden müracaat yapıldığında kendi hesabına anında ödeme alabilecek.