Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve zamanla küresel salgın haline gelen corona virüs geçtiğimiz haftalarda Türkiye'de ortaya çıkmıştı. Ülkemizde tedbirlerin günden güne arttırıldığı son günlerde corona virüs vakası bir kişi daha arttı.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve zamanla küresel salgın haline gelen corona virüs geçtiğimiz haftalarda Türkiye'de ortaya çıkmıştı. Ülkemizde tedbirlerin günden güne arttırıldığı son günlerde corona virüs vakası bir kişi daha arttı.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yaptığı son dakika açıklamasına göre Türkiye'de corona virüs vakası 6'ya çıktı. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Bakan Koca'nın açıklaması şöyle;Umre'den yeni döndüyseniz "14 Gün Kuralı"na uymanızı ısrarla istiyoruz. Son bir hafta içinde dönen bir yurttaşımızın testi maalesef pozitif çıktı. Yeni vakalardan endişeliyiz. Lütfen ziyaretçi kabul etmeyin. Sağlık taramasından geçmiş olmak sıfır risk anlamına gelmez.