Son Dakika Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan, görevden alındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararnamesiyle Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan görevden alınarak yerine, Adil Karaismailoğlu atandı.

Son Dakika Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan, görevden alındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararnamesiyle Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan görevden alınarak yerine, Adil Karaismailoğlu atandı.28 Mart 2020 Resmi Gazete'de yayınlandı!

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek


Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, Ulaştırma ve alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın görevine son verilmiş ve bu suretle boşalan Ulaştırma ve altyapı Bakanlığına Adil Karaismailoğlu Türkiye Cumhuriyetinin Anayasasının 104 üncü ve 106 ıncı maddeleri gereğince atanmıştır denildi.

Son Dakika olarak duyurulan Resmi Gazete, 28 Mart 2020 cumartesi günü kararlarında, "Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan görevden alındı" açıklaması yapıldı. Ulaştırma Bakanının Kanal İstanbul ihalesi nedeniyle görevden alındığı düşünülüyor.