Son Dakika! Üniversite Öğrencilerine Duyuru Var: Üniversite Öğrencilerine 4 Yemekten 1’i Bedava!

Üniversite Öğrencilerine 4 Yemekten 1’i Bedava! Üniversite öğrencileri devletin sunduğu imkanlarla barınma ve burs fırsatlarını değerlendiriyor. Zor durumda olan ailelerin çocuklarının 2 yıllık ya da 4 yıllık bölüm okuyabilecekleri bir bölüm kazanırken ek desteğe ihtiyaç duyulabilir. Bankaların belirli dönemlerde başlatmış olduğu kampanyaları bir yenisi daha eklendi. 15 Aralık tarihinde sona erecek olan üniversite öğrencisinin 4 yemeğinden biri bedava uygulaması devam ediyor. 

Bedava Yemekten Nasıl Faydalanılır?

E-kampüs uygulaması içerisinden yapılacak 4 yemek alımından biri ücretsiz olarak kullanılabilecektir. Bunun için bankada müşteri hesabını oluşturulması gereklidir. Cep telefonunun mesaj kısmı kullanılarak kampanyaya katılım sağlanabilir. KAMPÜS yazarak bir boşluk bırakıp müşteri numarası yazılıp 4454'e kısa mesaj olarak gönderilir. World mobil uygulamasında kullanarak da kampanya “Hemen katılım” sağlanabilir.

Bedava Yemek Şartları Nelerdir?

Bu indirim kampanyası belirli üniversitelerde öğrenci olarak okuyan öğrenciler için geçerlidir. Bartın üniversitesi ile Adnan Menderes üniversitesi'nde okuyan öğrenciler için geçerliliğini korur. Kampanya dahilinde üniversitenin yemekhanesinin turnike alanında ödeme yapılırken değerlendirilir. Kampanyadan öğrenciler, personeller ve

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

akademisyenler faydalanabilir. Cep telefonunda e-kampüs aktivasyonu yapılmış bir kart ile QR ödeme yapılır. Kampanya dahilinde en fazla 50 TL indirim kazanılacaktır. Harcamaların hepsi tek tek %25 oranında indirim kazandırır. Ek kart ile yapılacak harcama indirime yansıtılacaktır. Dijital kart ile yapılacak harcamadan da indirim kazanılır. Peşin harcamalar dahil fakat taksitli işlemler dahil değildir. QR kod ile yapılan harcamalar dahil değildir. İptal, iade işlemleri dikkate alınır.