Bir dönem MHP'nin milletvekilleri arasında yer alan ancak daha sonrasında ihracına karar verilen Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bugün hastane odasından sevenlerine seslendi. Bir süre önce semptomlar göstermesine bağlı olarak tedavi altına al

Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret
Bir dönem MHP'nin milletvekilleri arasında yer alan ancak daha sonrasında ihracına karar verilen Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bugün hastane odasından sevenlerine seslendi. Bir süre önce semptomlar göstermesine bağlı olarak tedavi altına alındığını ve coronavirüs tedavisine başladığını açıklayan Enginyurt, "coronavirüs illeti bana bulaşmaz diyenler arasındaydım ama bana, aileme ve danışmanımına bulaştı." dedi.

Açıklamasında tedavi sürecinin devam ettiğini belirten Enginyurt'un hastane yatağından paylaştığı görüntü sevenlerini üzerken, çok sayıda Ordulu vatandaşın ise sosyal medyadan "geçmiş olsun" dileklerinde bulunduğu görüldü.

Coronavirüs Artıyor!


Coronavirüs vaka sayısı her geçen gün daha fazla artış eğilimi gösterirken, özellikle de İstanbul'da vaka sayılarında çok ciddi artışların olduğu gözlemleniyor. Bir süredir Türkiye ve dünyanın bazı ülkelerinde durdurulamaz coronavirüs vaka sayısı artışları nedeniyle bazı ülkeler karantina kurallarını sıkılaştırmıştı.