Son Dakika: Vakıfbank Özel Olarak Emekliye Müjde Dedi, 50.000 TL Ödemeler Hesaplara Yattı

Son Dakika: Vakıfbank Özel Olarak Emekliye Müjde Dedi, 50.000 TL Ödemeler Hesaplara Yattı. emekli olan kişilere kamu bankası olan Vakıfbank son dakika kampanyası yaptı. İşte detaylar...

Ekonomi 11.08.2021 - 08:37 11.08.2021 - 08:37 Vural Pars

Vakıfbank’tan emekli olanlara 50.000 TL destek kredisi başladı. Vakıfbank, emekli olan müşterilere 50.000 TL'ye kadar destek kredisi verecek. Emekli olan müşteriler, 50.000 TL'ye kadar destek kredisini nasıl alabilir, sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler eğer emekli ise emekli olan kişilere bu banka 50.000 TL'ye kadar şartsız ve kefilsiz olarak destek kredisi verecektir. Pandemi döneminde özellikle sıkıntı yaşayan emekliler için verilecek olan bu kredilerde ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapma imkanınız bulunmaktadır. Acil paraya ihtiyacınız varsa ve emekliyseniz bu bankanın emekli, ihtiyaç kredisi başvurusuna başvurunuzu bırakarak hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi politikaları uygun olması ile birlikte ayrıca kredi notunda da sıkıntı yoksa kredi onay alabilecektir. Kredi kullanacak olan kişi, ayrıca emekli maaşını Vakıfbank'a taşıması gerekiyor. Sizlerde eğer Vakıfbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, emekli kredisine başvuru yaparak, 36 ay vadeye kadar bu krediyi alabilirsiniz. 

Vakıfbank Emekli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank üzerinden emekli kredisi kullanmak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank şubesine giderek buradan kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. 36 ay vadeye kadar yapacağınız emekli, ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL'ye kadar şartsız ve kefilsiz onayı alabilirsiniz.

Emekli maaşınızı eğer bu, Vakıfbank'a taşırsanız Vakıfbank, sizin emekli maaşınız üzerinden maaşınızın 22 katına kadar kredi imkanı sağlayacaktır. Vakıfbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca, 70 yaşına kadar olması da gerekiyor. Banka üzerinden yüksek limitli kredi kullanmak istiyorsanız kullanacağınız bu kredilerde borç kapatma kredisi adı altında krediler alabilirsiniz. Diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı, Vakıfbank emekli kredisi kullanarak kapatabilirsiniz. 

Vakıfbank Emekli Kredisi kullanan kişiler, ayrıca kredi başvurularını bankanın resmi internet sitesi üzerinden de yapabiliyorlar. Eğer bankaya gidecek zamanımız yoksa ve kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Vakıfbank emekli, ihtiyaç kredisi başvurunuzu siteden yapabiliyorsunuz. Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda, kredi başvuru sonucu ön onay olarak sizlere verilecektir. Kredi ön onayı alırsanız, verilen limit kadar kredinizi kullanmak için yine banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. 

Vakıfbank 50.000 TL Kredi Başvurusu 

Vakıfbank üzerinden 50.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin, emekli olmaması durumunda sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyor olması gerekmektedir. Banka emekli olmayan kişilere 36 ay vadeye kadar 50.000 TL destek kredisi kampanyası başlatmıştır, sigortalı olarak iş yerinde çalışıyorsanız en az 6 aydır toplamda ise bir yıldır sigorta primlerinizin olması durumunda, kredi onayı alabilirsiniz. 

son-dakika-vakifbank-ozel-olarak-emekliye-mujde-dedi-50000-tl-odemeler-hesaplara-yatti1

Vakıfbank üzerinden destek kredisi kullanacak olan müşteriler, 50.000 TL'ye kadar kredi onayı alacaklarsa ödeme tablolarını kendi belirledikleri gibi yapabilmektedirler. 3 ayda bir ödemeli iki ayda bir ödemeli, artan ve azalan ödemeli kredi ödeme tablolarınızı kredi onayı aldıktan sonra banka müşteri temsilcisi ile birlikte yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@