Son Dakika Van'da deprem! Van'da şiddetli depremin şiddeti kaç? Kandilli Rasathanesi son dakika bir deprem daha duyurdu. Van'da meydana gelen depremin şiddeti kaç? Van depremi kaç şiddetindeydi.

Son Dakika Van'da deprem! Van'da şiddetli depremin şiddeti kaç? Kandilli Rasathanesi son dakika bir deprem daha duyurdu. Van'da meydana gelen depremin şiddeti kaç? Van depremi kaç şiddetindeydi.Van'da Deprem!Boğaziçi Üniversitesi Kandiili Rasathanesi ve Deprem Araştrma Enstitüsü son dakika bir deprem haberi duyurdu. Van'da 23:16'da 4.0 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Van'da deprem uzmanlar yorumladı.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz
Van'da 4.0 şiddetinde deprem, Halen Elazığ depremin artçıları. Bugün Elazığ'da meydaana gelen 4.5 şidetinde deprem sonrası Manisa, Malatya, Elazığ, Burdur, Sakarya sallanmaya devam etti. Ancak o deprem sonrası en yüksek Van'da deprem meydana geldi. 18 Şubat son depremler sürecek mi? Son depremler nerelerde olacak sizleri bilgilendireceğiz.Van'da Peş Peşe Depremler!

Van'da 4.0 depremin hemen ardından bu sefer 3.4 şiddetinde bir deprem daha oldu.