Son Dakika: Yapı Kredi Bankası 0.88 Faizle Kredi Verecek Mi? Sorusuna Açıklama Geldi...

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlara 12, 24 ve 36 ay vadeler üzerinden sunulmasının yanı sıra, mevcut kredi notu üzerinden onayların yapılacağı belirtildi.

Ekonomi 03.10.2021 - 20:42 03.10.2021 - 20:42 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası 0.88 Faizle Kredi Verecek Mi? Sorusuna Açıklama Geldi: Yapı Kredi Bankası aracılığı ile 0.88 faiz ile kredi verileceği konusunda haberler hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. Banka tarafından gerçekleştirilen açıklama sonrasında ise an itibariye herhangi bir kampanyanın olmadığı konusunda bilgi aktarıldı.

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlara 12, 24 ve 36 ay vadeler üzerinden sunulmasının yanı sıra, mevcut kredi notu üzerinden onayların yapılacağı belirtildi. Gelecek aylar içerisinde devlet tarafından destekli şekilde kredi verilecek olmasından dolayı, destek alınması halinde Yapı Kredi Bankası tarafından da 0.88 faiz ile sadece borç kapatmasına yönelik kredi imkanı sunacak.

Ancak söz konusu kredilerin şuanda ne zaman verileceği konusunda bir zaman belirlenmiş değil. Banka tarafından gerçekleştirilen açıklama sonrasında kredi kullanmaktan yana olanlara anında kredi sonucu iletileceği yeni bir kampanyanın başlatıldığı duyurusunu gerçekleştirdi. Yapı Kredi Bankası güncel faiz oranları üzerinden sizlerde farklı kredilere anında başvuru yaparak kullanma şansını elde edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 200.000 TL Tutarına Kadar Kredi Onayı Yapacak

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte 200 bin TL tutarına kadar kredi onayı verilecek. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise 36 ay vadeye uzanan 1.79 faiz oranı ile kredi kullandırıyor. SMS ile yapılacak kredi sonuçları şuanda 5 dakika gibi bir sürede sonuçlandırılıyor.

Sizlerde Yapı Kredi Bankası kredisine SMS ile başvuruda bulunmaktan yanaysanız Bireysel boşluk ardından T.C. Kimlik numarası boşluk aylık gelir miktarınızı da belirterek 4411 numarasına göndermeniz yeterlidir. SMS ulaşmasını takip eden 5 dakika gibi bir süre içerisinde sonuç ulaşacaktır. Kredi onay alan vatandaşlar ise banka şubesine kimlik ve gelir belgeleri ile giderek kullanmaya başlayabilecektir.

son-dakika-yapi-kredi-bankasi-088-faizle-kredi-verecek-mi-sorusuna-aciklama-geldi1

SMS dışında kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar ise Yapı Kredi Bankası en yakın şubesine giderek kredi başvurularını yapabilecektir. SMS ile hemen onay alınabildiği gibi banka şubelerinde de aynı şekilde onay süreci kısa sürmektedir. Söz konusu onay alan kredi onay ile birlikte banka tarafından diğer bankalara olan borçlarınızın tamamı kapatılmış olacaktır. Kredi aynı gün içerisinde kullanılması ise mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@