Yapı Kredi Bankası üzerinden 10 bin TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yeni bir kampanya Haberi geldi. Banka üzerinden yapılan bu kampanya haberinde Yapı Kredi Bankası 10.000 TL ve üzerinde kredi kullandıracak. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın kredi politikalarına uygun olması durumunda 36 ay vadeli düşük faizli masrafsız ve imzasız kredi alabilir. Yapı Kredi Bankası özellikle vatandaşlarına sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmaları durumunda kredi kullandıracak. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilir veya bankanın sms kredi servisini kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

SMS ile kredi başvurusu 

Yapı Kredi Bankası üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek bireysel yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını da yazarak 4411 numarasını gönderebilir. Beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarı ne kadar olduğu hakkında bilgileri sms ile sizlere söyleyecektir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda bankadan düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyor. 

Yapı Kredi Bankası müşterisi olan kişiler mobil uygulama aracılığı ile internet bankacılığı şifresi alarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme toplamda 36 ay vadeli olarak Kredi kullanabiliyor. 

yapi-hMQj_cover-1

Diğer bankalar

10.000 TL ve üzerinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ayrıca diğer bankalar aracılığı ile de kredi başvurusu yapabilir. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler t.c. kimlik numarası 5030 numarasına mesaj olarak göndererek kredi kullanabilir. 5030 numarasını atacağınız mesaj ile birlikte 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar hemen hesaba yatacaktır.

Qnb Finansbank haricinde ayrıca Denizbank üzerinden de İstediğiniz zaman sms ile ve internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 10.000 TL üzerinde kredi onayı alabilirsiniz.