Son Dakika Yapı Kredi bankası çöktü! Yapı kredi çöktü mü? Yapıkredi bankası mobil neden açılmıyor. Yapı kredi bankasına neden giriş yapamıyorum ne oldu? Yapı kredi bankası konuyla ilgili açıklama yaptı mı?

Son Dakika Yapı Kredi bankası çöktü! Yapı kredi bankası neden giriş yapılamıyor. Yapıkredi bankasına ne oldu? 17 Ekim 2022 pazartesi günü Yapı Kredi bankasına girmek isteyenler hesaplara giremedi. Peki Yapı Kredi bankasıne ne oldu? Yapı kredi neden giriş yapmıyor!

Yapı kredi bankası çöktü mü Son dakika

17 Ekim pazartesi sabahı Yapı Kredi bankasına giriş yapılamıyor. Bir çok vatandaş yApı kredi bankası mobil işlemlerin yapılamadığı dile getiriyor. Hem maaş çekmek isteyenler, çalışanlar ve emekliler Yapı kredi mobil uygulamarı çalışmadığı yönde açıklamalar yapıyor. Peki Yapı Kredi bankasına ne oldu, Yapıkredi bankasına neden giriş yapmıyor.

Yapıkredi mobil açılmıyor! Giriş yapamıyorum

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Yapı kredi bankasına giriş yapanlar "Yoğunluk sebebiyle uygulamaya geçici olarak erişilememektedir. Tekrar erişim sağlamanız için çalışıyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz" açıklaması yapıldı.

Yapı kredi bankası ne zaman düzelecek?

Konuyla ilgili ilan365.net yetkililerin ulaştığı yapı Kredi bankası yetkileri "Sorunun farkındayız, en kısa zamanda çözeceğiz sorunu" diyerek tahmini 13'e kadar tamamaen Yapı Kredi Bankası mobilin açılacağını dile getirdi. Ancak 12 itibariyle de Yapı Kredi Bankasına girişler yapılabilecek.

Geçtiğimiz günlerde Akbank'ta da problemler olmuş ancak kısa sürede sorun çözülmüştü. Yapı Kredi sistemi şu an itibariyle çöktü ancak açıldığında müşterilerin herhangi bir problemle karşılaşılmayacağı da dile getirildi.