Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı ardından yeni coronavirüs yasakları ve önlemleri hakkında açıklamalarda bulundu. Hiç beklenmedik bir anda yeni kararların alınması şaşkınlık yaratırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bundan sonra paket servi

Emekli Maaşı Alıyorsanız 7500 TL Anında Hesabınızda! Tek Tıklamayla Nakit Ödemenizi Alın! Emekli Maaşı Alıyorsanız 7500 TL Anında Hesabınızda! Tek Tıklamayla Nakit Ödemenizi Alın!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı ardından yeni coronavirüs yasakları ve önlemleri hakkında açıklamalarda bulundu. Hiç beklenmedik bir anda yeni kararların alınması şaşkınlık yaratırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bundan sonra paket servisler hariç restoranların en geç 22.00'da kapatılmasının zorunlu olacağını, market ve pazarlarda denetimlerin sıklaştırılacak ve sıkılaştırılacak olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, lokanta, restoran, pastane, berber, kuaför, yüzme havuzu, kaplıca, internet kafe, halı saha, tiyatro, sinema gibi yerlerde en geç 22.00'da kapanmasının zorunlu olacağını, ancak paket servis için herhangi bir sınırlama getirilmeyecek olduğunu açıkladı.

Kamuda ve özel sektörde esnek mesai saatleri uygulanması için teşvikler verileceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma yasakları konusunda ise herhangi bir açıklama yapmadı.