Son Dakika YÖK Başkanı açıkladı. YÖK Başkanı Yekta SAraç son dakika olarak yaptığı açıklama, Üniversitelerde uzaktan eğitim süreceğini, bahar döneminde yüz yüze eğitim yapılmayacağını duyurdu.

Son Dakika YÖK Başkanı açıkladı. YÖK Başkanı Yekta SAraç son dakika olarak yaptığı açıklama, Üniversitelerde uzaktan eğitim süreceğini, bahar döneminde yüz yüze eğitim yapılmayacağını duyurdu. Ayrıca YKS sınavı ertelendiği duyuruldu!Son Dakika YÖK Başkanı Yekta Saraç son dakika açıklama. YÖK aldığı kararla;YÖK Bahar Dönemi sadece uzaktan eğitim, açıköğretim ve dışardan eğitim yapılacak. Yani Üniversiteler resmen kapandı. Yüzyüze olmayan dersler için bahar takvimi yaz aylarında yapılacak. Türkiye'de yaz okulları en iyi okul olarak düşünülüyor. Yaz okuluna göre Eğitim ve Öğretim 2020-2021 yılında ne zaman açılacağı belli oldu.Son Dakika YÖK Başkanı Saraç: "Bu sene Bahar döneminde yüz yüze eğitim yapılmayacaktır."

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


YKS ertelendi!Son dakika olarak YKS sınavı ertelendi. YKS sınavı 25-26 Temmuz 2020 tarihine ertelendi!