Ziraat Bankası, son dakika kampanyası ile birlikte 0.99 faiz oranda borç kapatma kredisi vereceğini, açıkladı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler için verilecek olan bu destek kampanyasına 100000 TL'ye kadar ödenecek. Devlet destekli olarak 0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler, Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek. 

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişilere hızlı birşekilde kredi, onaya sunacak. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapacağınız başvuru ile birlikte vatandaşlara 0.99 faiz oranlarıyla kredi verecek olan Ziraat Bankası, kendi bankasından emekli maaşı veya çalışma maaş alan kişilere, sonuç verecek. Ziraat Bankası üzerinden maaş almıyorsanız bankanın, güncel faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapabileceksiniz.

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlik de borç kapatma kredisi almak istediğini belirtebilir ve bu şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. düzenli olarak bir geliriniz varsa, güncel olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarımızı kapatmak için Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

son-dakika-ziraat-bankasi-banka-borclariniz-icin-099-faizli-odeme-verecegini-acikladi1

Sabit bir geliri olan kişiler, kredi için başvurularda bulunabilirler. En az 1 yıldır aynı iş yerinde çalışan veya emekli olan kişiler başvuru sonrasında onay alacaklar. Ayrıca verilecek olan 100.000 TL’ye kadar alınacak nakit kredilerde sadece banka borçlarınız için sonuç verilecek. Banka kredi notunuz ve banka kredi sicilinize göre de bu banka onay vereceği için, daha önce bankalarda sıkıntısı olan kişiler maalesef onay alamazlar.

Ziraat Bankası banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar için ise banka internet sitesi üzerinden kredi kampanyası için başvuru alacak. Ziraat Bankası internet sitesine girerek buradan borç kapatma kredisi için başvuruda bulunabilir kredinizi hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. 0.99 faiz oranları ile kredi kullanacak olan kişiler belirli şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vadeli 100000 TL borç transferi kredisi alabilecekler.