Ziraat Bankası son günlerde kampanya üzerine kampanya duyurusu yapıyor. Son günlerde yapılan şok kampanyalara yeni bir tanesi daha eklendi. Bu son dakika gelişmesine göre Ziraat Bankası başvuran herkese 2 Bin TL verecek. Son dakika açıklamaların detaylar ise yazıda mevcuttur.

Ziraat Bankası yıl sonuna yaklaşırken sene boyunca promosyon, kampanya ve ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Buna göre Ziraat Bankası üzerinden talep eden herkes, kredi şartı ya da koşulu olmadan 2000 TL’ye varan tutarda bu ödemeyi rahatlıkla alabilecek. Özellikle sene sonuna bütçe dengesini koruyarak girmek isteyen emekliler için büyük bir fırsat olarak değerlendirilen bu kampanya için söz konusu ödeme, nakit avans kampanyaları arasında değerlendirilmektedir. Nakit avans kampanyası her banka tarafından yapılmadığı gibi Ziraat Bankası’nın yaptığı bu nakit avans kampanyası büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, artı para olarak emekli hesapları üzerinden bu tutarı istedikleri zaman ve istedikleri tutarda alabileceklerdir.

Emekliler, bu paraları alabilmek adına emekli maaşlarını aldıkları hesap üzerinden kredili mevduat hesap başvurusu yapıp, bu halde artı para tutarını almak için başvuruda bulunabileceklerdir. Ancak her banka tarafından yapılmayan bu uygulama için Ziraat Bankası büyük bir kolaylık sunmaktadır. Ziraat Bankası mobil uygulama, resmi internet sitesi ve banka şubeleri ile banka ATM’lerinden yapılabilecek başvuru işlemleri ile emekliler ve vatandaşlar, kredili mevduat hesapları üzerinden talep ettikleri durumda 2 bin TL’ye varan nakit avans yani artı para miktarını kendi kişisel hesaplarına aktarıp bu parayı diledikleri gibi kullanabilecekler.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler, artı hesap olarak anılan ve nakit avans kampanya paketleri içerisinde geçen bu para uygulamasını kullanmak için diledikleri banka şubesine uğrayabilir ve gerekli başvuru adımlarını takip ederek bu parayı hemen alıp kullanmaya başlayabilirler.

Ziraat Bankası üzerinden kredili mevduat hesabı üzerinden yapılabilecek bu başvuru ve artı para hesabı ile gerektiği durumlarda 750 TL’lik bir promosyon ödemesi ile yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabilecek ve istenilen miktarda para kullanılabilecektir. Başvurular için bankanın resmi web sitesine bakmak önemlidir.