Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere 150000 tehlikedeki kredi ödemesi verileceği açıklandı.

Ekonomik sıkıntı yaşamış olduğumuz şu son zamanlarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için kampanya başlatan Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte bankadan kredi kullanacak olan kişilere ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmeleri içinde banka internet sitesi üzerinde yayınlanan kredi başvuru şartlarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. 

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!
  • Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kredi notu uygun olmadığı, daha önce bankalardan, icralık ve avukatlık bir durumu olmaması gerekiyor. 
  • Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların, 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. 
  • Emekli olan vatandaşların ise kredi alabilmeleri için emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapmaları gerekiyor ve bu sebepten ötürü emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden alınması gerekiyor. 
  • Ziraat Bankası, 150000 TL 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler sigortalı olarak çalışıyorlar ise bankadan kredi kullanabilmeleri için 6 aylık sigorta primleri yatıyor olması istenmektedir. 

BAŞVURU

Belirtilen bu şartlara uygun olan tüm vatandaşlar nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilir, Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

Eğer sonucu olumsuz olan kişiler iseniz, kredi notunuzun düşük olduğu için banka onay vermeyecektir. Banka kredi onayı ayrıca banka resmi internet sitesi adresinden de yapılıyor. Detaylı bilgileri bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, sizlere hemen sonuç verilecek ve bu sonuca göre hemen anında onay alacaksınız. Cep telefonu üzerinden kredi başvurusu yapan kişiler, banka şubelerinden başvuru yapan kişiler, aynı sistem üzerinde değerlendirileceklerdir.