Son Dakika: Ziraat Bankası Emeklilere Ödeme Veriyor! Kimler Alıyor?

Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan kampanya duyurusunda, nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte yeni bir kredi başlatacağını açıkladı. Emekli olan ve emekli maaşını, babam kadar üzeri kalan tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde, sizlerde 5 dakika içerisinde sonuçlarınızı öğrenebileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalarda özellikle emekli maaş alan vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini, internet siteleri üzerinden duyurdu. 

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ ÖDEMESİ

Emekli maaşınızı eğer Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Emekli olan kişiler uygun kredileri almak istiyorlarsa, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak kullanabilecekler. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmek için bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin öncelikli olarak maaş müşterisi olması, banka tarafından istenen şartların başında gelmektedir. 

Emekliye müjde! Bu hafta içinde, Cuma gününe kadar 20.000 TL ödeme alacaksınız! Emekliye müjde! Bu hafta içinde, Cuma gününe kadar 20.000 TL ödeme alacaksınız!

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankanın internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketiyle birlikte sizlerde destek alabilirsiniz. 

DİĞER BANKALAR

Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emeklilere, bankadan maaş almaları durumunda, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşları hızlı bir şekilde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.