Son dakika; Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! 40000 TL ödeme almak için son hafta.

Ziraat Bankası üzerinden yapılan duyuru ile birlikte 40000 TL'ye kadar yeni ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. 40000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda ihtiyaç kredisi alabilecekleri haberi geldi. Ziraat Bankası, 40000 tl kadar almış olduğu bu kredilerde şartlar uygun olması durumunda müşterilere 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturarak kredi kullandırmaktadır.

Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanacakları 40000 tl kredi limiti hazırladı. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli olan vatandaşların kredi kampanyalarına katılabilecekleri bu nakit kredilerde hızlı bir şekilde işlemler gerçekleştirilecek ve krediyi hemen hesaplarınız atabileceksiniz. 

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde hızlı birşekilde bu bankanın kredi kampanyasına katılabilecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi hesabınıza yatırabilmek için internet bankacılığı, kullanmanız gerekmektedir. 1.65 faiz oranlarından yararlanarak 40000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olan düşük kesimi ise kredi alabilmeleri için maaşlarını bu banka, taşıması gerekiyor. Emekli olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa, RG, daha yüksek limitlerde onay alabilir. 

Ziraat Bankası, 40000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizi en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit onay almak istiyorlarsa, ihtiyaç kredisi başvurusunu hesapları olması durumunda gelir belgesiz olarak yapabilmektedirler. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilecek onaylanan tutar, hemen kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz.